Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A fél éves "kapcsolatomba" azért írom így mert csak hetente találkozunk,kételyeim támadtak.Konkrétan tudom hogy van néha valakije(az exe,aki szerinte csak jó barátja akivel nem akarja megszakítani a barátságot mert igaz h sok évig voltak együtt,de pl az autó is az ő nevén van..) de válltig tagadja és szerintem csak azért sőt biztos hogy megtartson.Most lehet így szeretni valakit ha ott a harmadik is?Onnan tudom csak hogy néha vannak biztos jelei.pl:ex ottalszik néha és akkor beszélni se tudunk.Viszont az én exemet már ismeri,megismerte és van hogy ő azzal jön hogy biztos én csalom meg.Szerintem csak hárít.Meg hogy Ő csak egyet szeret és az én lennék.Tegnap este átjött pár órára meg is beszéltük ezt de engem nézett hülyének meg h beteg vok:)Fiatalabb is vagyok az exénél 9 évvel.Amugy a barátom 50 éves én 26.Szerintem csak friss "hús" lehetek meg még közelebb is vagyok.Van hogy ez ami van próbálom élvezni de akkor is zavar ez a dolog.Szakítani meg nem akarok pedig norm esetbe ezt kellene.
2012. márc. 19. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kényelmesen elvan veled is és az exszel is :S

Ha nem akarsz szakítani,akkor viseld el valahogy.De szerintem vigyázz,mert tönkremehetsz 26 évesen is idegileg,fizikailag is :/

2012. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apád lehetne. Miért nem korban hozzád illő férfit keresel? Természetes,hogy neki csak "friss hús" vagy.
2012. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!