Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten állandóan, élőbe semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten állandóan, élőbe semmi?

Figyelt kérdés

Az mi hogy neten órákat tudunk beszélni, élőbe meg alig jut eszembe valami értelmes?

16f


2012. márc. 20. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Neten több időd van gondolkozni.
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ismerős jelenség. Neten felszabadultabbak vagytok. Olyan témákat is fel mertek hozni, amit élőben nem.

Hogy mi lenne a megoldás... Nemtudom.

Mert nyilván a "beszélgess többet élőben" igencsak értelmetlen lenne, hiszen az alap probléma, hogy nem tudtok miről. :/



21F

2012. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szakadjatok le netről. Előbb-utóbb élőben is eszetekbe fog jutni egy-két téma.
2012. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
vagy csak nem illünk össze?
2012. márc. 20. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:

nekem pont fordítva van (mondjuk az egy kicsit jobb).

és 1.nek igaza van!

szedd össze magad.! hajrá!

2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem tudom, de már elegem van...
2012. márc. 20. 20:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megmondtam, hogy előben bármi, neten nem beszélek vele sem. Működött, többször kersetem élőben és rohadt jól beszéltünk.
2012. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nyugi már! Oldjátok fel a gátlásaitokat egymás előtt. Legyen valami közös élmény, valami vicces:)


Vagy csak legyél spontán és tegyél valami "őrültséget". Térdelj le elé az utcán és mondd neki, hogy szereted..



(29F)

2012. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha veled van, meg van illetődve. Ha kellően megismeritek egymást, bármiről tudtok beszélgetni. A bőség zavara... Velem is ez volt, de elkezdtünk sokszor találkozni. A találkozók folyamán egyre könnyebben tudtam témát találni, beszélni bármiről is.
2012. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom..csak vele van ez. Ha mással találkozok, semmi ilyen gond nincs sőőt..
2012. márc. 20. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!