Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 13 éves lánynak engedett egy barát?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Olyan kapcsolatra gondolok, hogy ugye csóktól tovább azért nem mennek...


2012. márc. 22. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak csókig jutt akkor no para.
2012. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha éretlen a 2 fél szerintem felesleges belekezdeni :)

Viszont ha elég érettek akkor miért ne, igaz hogy lesz aki nem támogatja vagy esetleg leszól érte de ez már mellékes. :)

2012. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én 13 évesen csóknál tovább azért nem mentem, aztán 14 évesen mégiscsak elvesztettem valahogy a szüzességemet. Hát nagyon szerelmes voltam, meg is bolondultam volna, ha nem lehetek együtt a sráccal, és azt kell hogy mondjam nem is sikerülhetett volna jobban életem első kapcsolata. Azt hiszem életem legőszintébb szerelme volt, nélküle ma más ember lennék. Talán kevésbé boldog.
2012. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, miért is ne, szívesen járnék is 13 éves lánnyal, ha jellemre is szerethető :)
2012. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max csók. Akkor persze :) csak ne nyilvánosan smároljatok :)
2012. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tegnap 18:50 értelek, de mondjuk senki nem halt bele aki későn vesztette el. Csak pozitívan szeretnéd felvenni és nem megbánni a dolgot. Szerintem ha 18 vagy akár 22 évesen lett volna meg akkor se bántad volna meg. Ismerek pár lányt akik elég későn vesztették el illetve még mindig azok és boldogok. Miért lenne az ember depresziós, ha kéőbb veszti el? Szerintem az életed egy cseppel se lett volna rosszabb, ha később lett volna meg:) kizárt.
2012. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem akkor "jött el az ideje". Másnak meg biztosan később, nem tudom. Nics igazad abban, hogy "csak pozitívan szeretném felvenni és nem megbánni". Valószínűleg megbántam volna, ha nem akkor és azzal a fiúval járok és fordul komolyabbra a dolog. Merthogy őt tényleg szerettem, és hihetetlenül boldog voltam vele. 13 évesen. Később meg... Istenem, mennyi bunkóval találkoztam, nah hála az égnek, hogy nem ők szereztek nekem életre szóló élményt.... Azért persze a lányom ne kövesse majdan a példámat :).
2012. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez embertől függ. Van olyan 13 éves, akin már átment a fél iskola, és van olyan, aki teljesen normális. Hidd el, én már csak tudom, 13/L vagyok.

Még jó, hogy csóknál tovább nem mennek, ahhoz még (szerintem) nem elég "nagyok". De amúgy igen, ilyen csókolózós, ölelgetős, kézfogós kapcsolat természetesen engedett.:)

2012. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tevion ***** válasza:
100%
13 éves fiú vagyok szerintem is tök normális dolog van egy pár ember akin végig ment az évfolyam (én nem de az undorító) és simán engedett szerintem de tényleg függ a szellemi és lelki érettségtől is
2012. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!