Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Leblokkolok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Leblokkolok a barátom előtt?!

Figyelt kérdés

2 hete vagyok együtt a barátommal. Ha nem vagyok vele, akkor mindig eszembe jutnak különböző dolgok, amiket nem tudok róla, és szívesen megkérdeznék. Viszont amikor vele vagyok, akkor sosem jutnak eszembe ezek. Persze akkor is beszélgetünk, de más dolgokról. Meg nincsenek kínos csendek, mert ha csendben vagyunk, az is olyan jó együtt, tehát egyáltalán nem érzem, h. most meg kellene szólalnom, mert kínos ez a csend.

Most nem a megoldás érdekel, pl. h. írjam fel egy cetlire, aztán akkor nem felejtem el. Hanem az ok, h. ez mitől lehet?


2012. márc. 21. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet, h. zavarban vagyok? Vagy mitől lehet?
2012. márc. 21. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán kicsit szétszórt vagy:)

Ne aggódj, velem is ez van. Mondjuk én nem csak a párommal, hanem mindenkivel és mindennel. :D

Nyugi nincs veled, gond, csak sokfelé jár az eszed:)

2012. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megakarod kérdezni,kérdezd meg mindenképp,amikor valami bensőséges helyen vagytok kettesben:)
2012. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer. Görcsösen ügyelsz minden rezdülésedre és nem tudod magadat adni.
2012. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettesben vagyunk, ráadásul van, h. mondjuk autóban, tehát tényleg teljesen kettesben, minden zavaró tényező nélkül. És ezek ilyen általános kérdések, pl. milyen sportközvetítéseket néz a tv-ben? Tehát nem vmi intim kérdés. Csak ahogy rám néz, és ahogy rám mosolyog, elolvadok, és mindent elfelejtek.
2012. márc. 21. 14:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs megfelelési kényszerem.
2012. márc. 21. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy annyira tetszik hogy hirtelen elfelejtesz mindent, vagy zavarban vagy. szerintem ezen felesleges tépelődni
2012. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszi, én is arra gondoltam, h. vmi ilyen lehet az oka.
2012. márc. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!