Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy elfordítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy elfordítja a fejét a barátom ha szájon szeretném puszilni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, Ő most lett 16, lassan 5 hónapja vagyunk együtt.

Sokszor észrevettem, hogy ha pl én szeretnék szájrapuszit adni(hirtelen, pl szünetbe vagy ilyesmi) elfordítja a fejét. Említettem neki, de nem tudja Ő maga sem, hogy miért csinálja. Ő szokott kezdeményezni, szóval ezzel a részével nincs baj(nem, nem hiszem, hogy rossz szájszagom lenne, mert akkor Ő nem kezdeményezne). Egyszerűen tényleg nem tudja, hogy mitől lehet ez.

Ezen nem szabad megsértődnöm, csak egy időben rosszul esett, de emiatt nem veszekszem vele, hisz nem tehet róla. Volt valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 19. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok én is, és én is csinálok ilyet reflexből, nem direkt, de szerintem azért mert jól esik ha megpuszilja az arcomat:D szerintem ne vedd negatívnak:D
2012. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha társaságban vagy emberek előtt, akkor lehet az is, hogy félénk .... vagy nem akar mások előtt
2012. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

NEm negatívnak veszem, csak hát érdekel, hogy ki hogy van ezzel:D

Erre a társaságosra pl nem is gondoltam! :) De Ő ugyanúgy társaságban kezdeménezi, szóval ezért is érdekes:)

Igazad van 16/L, szerintem is reflex, csak kérdés, hogy miért "rögzült" be ez így:) LEhet tényleg azért, mert arcrapuszit nem nagyon szokott kapni és tudatalatti, vagy passz:)

2012. márc. 19. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor puszild meg, majd nyald bele a nyelved a szájába xD
2012. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyaljam bele a nyelvem a szájába? xD

:D

Társaság előtt a csókot pl nem szeretem, de szájrapuszi az szerintem nem "durva":D De lehet akkor hagyom, hog Ő kezdeményezze:)

Privát üzenetekre sajna nem tudok válaszolni:( A böngészőm nem engedi:(

2012. márc. 19. 15:37
 6/6 A kérdező kommentje:

A privátra csak itt tudok válaszolni!:)

Nem feküdtünk még le a barátommal:)

A szájrapuszit meg szerintem "mindegy" hogy ki kezdeménezi, mert ugyanolyan jó(persze ha egyoldalú úgy nem mindegy:) )

2012. márc. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!