Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezek egy fiúval, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezek egy fiúval, erre elfordítja a fejét, miért?

Figyelt kérdés
Ő nézett ki magának amúgy,de milyen dolog már ez?Persze utána meg visszafordul,de akkor is!!
2011. júl. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mer' beszari -.-"
2011. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
be van fosva .... az ilyeneket hanyagold én nem kerülöm a szemkontaktust. max a melledet nézem de legalább téged nézlek xD
2011. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
paraszemed van.
2011. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen dolog?! tutira félős kicsit olyan dolog. azért ha tetszik valamit csinálj. én is olyan vagyok, hogy az elején amíg nem kezdünk el beszélni nem igazán tudom mit hogy kéne, meg izgulok is. de ha már vágom hogy nem csak azért néz vissza mert foltos a gatyám akkor elered a nyelvem.
2011. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sophie, térj már észhez. Neked lenne szükséged orvosra... Tudom, hogy tetszem neki, és kész. Nem fogok itt magyarázkodni, hogy milyen egyéb jelei vannak.
2011. júl. 25. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

ez vlemis lofordult tobszor is egymasutan :) osszeneztunk szet aztan megint ossze es idgy tavabb amig le nem szalltam :)

sajnos koltozkodtem igy nagyon nagy csomgjaim voltak ....es a harmadik kornel voltam...buussszal koltoztemalberletbol vissza bentlakasba a nyarara :)...bocsi a hibakert.. 35 bussz kolozsvar ha te letel vola az a lany :)

2011. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!