Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha szemezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha szemezek egy lányal utána nem merek odameni hozá beszélgetni ez miért van?

Figyelt kérdés

Szerintem azért mert önbizalom hiányban szenvedek de nem biztos.Meg ha tudtok valami jó módszert irjátokle lécci.Előre is kösz.

15/L


2010. nov. 21. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy?
2010. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs félre írtam 15/F
2010. nov. 21. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
azigen F és L betű közt 5 gombnyi távolság van, ehhez is művészet kell kis transzi.
2010. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a gondom.

Csak lány vagyok. Linkelj képet^^ pls.

2010. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak utánad:D hölgyeké az elsőbbség.
2010. nov. 21. 20:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ha van Myvip-ed akk írd be a keresőbe hogy zhili:)
2010. nov. 21. 20:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a képeken a pirosat nézd:)
2010. nov. 21. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az önbizalommal van a fő gond...Inkább csak bátortalan vagy.MÉG!!! De hidd el, hogy a lány is nagyon örülne ha legalább csak köszönnél neki.Persze ez kezdetnek volna jó, hiszen utána már a lány is merne jobban közelíteni feléd...Azért gondolj csak bele...Szegény csaj a szemezésetek után már nagyba arról álmodik, hogy megszólítod vagy ilyesmi erre...semmi...Ha látod rajta, hogy igenis bejössz neki, (márpedig ha sokáig szemezett veled akkor igen), nyugodtan rámosolyoghatnál vagy valami..Utána már a lány is lépne...Dehát azért mégis csak a fiúnak kellene EZEK UTÁN lépnie..vagy nem???
2010. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert tetszik a lány.

Mert 15 éves vagy.


Gondold át, hogy mit veszíthetsz azzal, hogy nem mersz lépni. Lesz egy nagyképű, magabiztos srác, aki elviszi előled. Ezt akarod?

2010. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Kösz a rendes válaszokért.
2010. nov. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!