Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Megcsaltam " a barátom mondjam el neki vagy ne?

Figyelt kérdés
A legjobban nem attól félek, hogy szakít velem, mert lehet hogy nem tenné meg, ha őszintén elmondanám neki, leginkább abba halnék bele, ha örökre elveszíteném és nem akarok neki ekkora fájdalmat okozni.Annyira megbántanám..2 éve vagyunk együtt az utóbbi időben kicsit megromlott a kapcsolatunk, sokkal kevesebbet foglalkoztunk egymással, mint anno. Ezért el is távolodtam tőle. Van amikor már untat, de emellett tudom, hogy belehalnék, ha nem untatna már. Ő az első szerelmem, sőt mindenben ő az első. Előtte volt egy fiú akivel sokat voltam együtt és a szülinapomon irt üzenetet elkezdtunk bezsélgetni majd találkozgatni, sose tettem ilyet a 2év alatt, de benne megvolt ami a barátomból hiányzott, hogy sokat nevessünk hülyéskedjunk, nagyon jól éreztem magam vele. És tudtam, hogy nem csak megdugni akar, megbíztam és meg is bizok benne. A 7végén városban iszogattunk ő oda jott a haverjaival és megöleltem ( kíváncsi voltam, h milyen váltani érzelmet vált ki belőlem) a barátom meglátta és balhézni kezdett. Mi mondtuk, hogy már nagyon régi ismerősok vagyunk és hogy azért ölelt át, mert meséltem neki, hogy mennyit veszekszünk mostanában stb, de nem értette meg. Haza akartam vitetni magam, mert úgy nézett ki a dolog, hogy szakítani akar velem, de annyit ittam (mert már annyi fájdalmat okozott nekem, ő a kapcsolatunk elején csinálta ezt bulikban beszélgetett más lányokkal képekhez kommentelt stb én viszont az egyik fiú haverommal sem bezsélgettem, mert tudtam, hogy neki nem tetszene. ) szóval ott aludtam a régi ismerősömnél, sajnos nem csak alvás lett belőle. Lefeküdtünk (lehet ribancozni, de ezt át kell élni. :S ) Szóval akkor nem voltunk már egyutt azért irtam azt, hogy "megcsaltam"azóta ezt megbeszéltuk és egyutt vagyunk. Néha felhív a "régi ismerős" és jól is esik. Nekem jelentett anno vmt, de ő akk nem akart még komoly kapcsolatot. Miatta és senki miatt nem hagynám ott a barátomat, de felkavart bennem mindent most. Mert mellette szabadnak érzem magam,19 éves vagyok ő az első barátom és még élnem kell, ami számomra nem azt jelenti, hogy minden buliba mással dugjak, hanem h ne korlátozzon ennyire, mert már az eleje óta ez van amikor még nem tudtam hogy h kell kezelni egy kapcsolatot. Nem tudom, hogy mi lenne a jobb ő azt nem értené meg és igaza is lenne, hogy kulun voltunk aznap akkor történt meg. Szóval a segítségeteket kérem! Kérlek csak az irjon, akinek normális válasza van! Előre is köszönöm! 19éves lány
2012. márc. 20. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelmet elveszíteni tényleg nagyon rossz, de 90%-baan bekövetkezik. Főleg ma. Ha elmondod neki, sose fog benned bízni többé, ha nem (és úgy derül ki, mert hogy kifog) akkor még rosszabb lesz.

Együtt nem hiszem h. maradtok. Én is próbáltam mikor ebbe a hasonló helyzetbe kerültem, de nincs jövője.


Mond el, lesz ami lesz... Meg annyira nem csaltad, de az ő szemében bizony te leszel aroha*dt ku*rva. Ez emberi reakció.


Tipp.: saját bőröm alapján, ha lőbb vége hamarabb felejted el. És meglepődsz h. mennyire nem fog többé hiányozni. Csak az emléke :)

2012. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mindenképpen, az őszintétlenségnek soha nem lesz jó vége (még a kegyes hazugságoknak sem). A kapcsolatotok már régóta az utolsókat rúgja, csak áltatod magad, ha úgy gondolod, hogy nem. Az első szerelem nagyon ritkán az utolsó. Szakítotok, utána pár hétig, hónapig magad alatt leszel, és? Jön másik, az élet megy tovább, ez a világ rendje. Ne félj a változástól, mert az attól még ugyanúgy be fog következni, és ha tartasz tőle, azzal csak magadnak teszel rosszat.
2012. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el, akkor az a legrosszabb, ha a szemébe tudsz nézni és tudod neki azt mondani, hogy "szeretlek"...

És teljesen igaz, hogy hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta kutyát. Ha máshogy derül ki, akkor még rosszabb lesz.

2012. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás nem történt meg kkor este köztetek, az csak egy balhé volt. Úgyhogy az idézőjelet nyugodtan ki lehet onnan venni...

Gondolj bele, ha mindenki ezt tenné az összezörrenések alkalmával, akkor mi lenne? Így is sokan megcsalják a párjukat, és mindenki tud rá okot mondani, hogy miért tette.

Azt írod, hogy megbízol abban a pasiban, akivel megcsaltad a barátodat. Ez is hiba. Ha úgy vesszük, kihasználta a részegségedet, és talán lesi a következő alkalmat, hogy mikor használhatja ki ismét. A másik meg az, hogy az ember a párjában bízzon meg,és ne a szeretőjében.


Egyértelműen boldogtalan vagy most. Én is szerettem a barátomat, amikor kiderült, hogy megcsal. Nem is akartam, hogy vége legyen a kapcsolatnak, de végül csak beláttam, hogy iszonyat boldogtalan voltam, és pár éven belül úgy is szétmentünk volna. A szakítás fáj sok-sok év elteltével is, még akkor is, ha már nem szereted azt a másikat.

Viszont ha így érzel, érdemesebb lenne megtenned most, mint hogy minden egyes nagyobb összezördülésnél a kedves ismerősöd ágyában köss ki.


25N

2012. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem mondd el neki! én 17 éves vagyok nekem kb. 1 éve lett vége gy kapcsolatomnak. Mindenki mondta hogy nem lesz hosszú és nem lesz jó nem illünk össze és én nem hittem el.

2 évig voltunk együtt. Őszintén visszagondolva nem is voltam boldog mellette és nem engedte h más fiúkkal találkozzak sokat sirtam miatt. Végül szakitottunk. Most van egy új barátom. Az exem most próbálkozik és én ezt el is mondtam a barátomnak és igy nem haragszik. Szoval szerintem mondd el!Előbb vagy utóbb kiderül!!

2012. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

19 éves vagy, és előtted az élet. Ha ezzel a párkapcsolattal csupán 2 év után már most baj van, függetlenül a megcsalástól, idézőjelben, vagy anélkül, akkor később sem lesz jó és harmónikus. Eszedbe ne jusson még 5 évet lehúzni vele, majd hozzámenni, majd még 50 évet lehúzni vele, csak azért, mert ez az első kapcsolatod, és ez szent és sérthetetlen (ismerek ilyent, ezt csak azért írtam). Fogadd el, hogy nem működik, hogy már most találtál valakit, aki nem tudott nevettetni és jól érezted magad vele, vagyis nem lehetetlen jobbat találni nála. Ha most nem szakítasz vele, később, amikor még közös év köt össze benneteket, még nehezebb lesz, de ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolatotok jó. Ha meg rossz, fölösleges időt fecsérelni rá.


Az meg tök nyolc, hogy elmondod-e neki, nem ettől lett rossz ez a kapcsolat. Helyedben egyszerűen szakítanék vele, mondván, hogy kihűlt a kapcsolat, stb. Fölösleges belérúgni búcsúzóul, hogy kavartál közben.

Max. akkor mondd el neki, ha nagyon nem érti meg, miért tartod ezt egy rossz kapcsolatnak.

2012. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h vettétek a fáradtságot és elolvastátok valamint ,hogy megpróbáltok segíteni.Tegnap el is akartam mondani a barátomnak a teljes igazságot,de nem volt elég merszem hozzá,amikor mondtam neki,hogy jól esett az az ölelés,amit a másik fiútól kaptam már akk láttam rajta,hogy nagyon fáj neki aztán megkönnyezett.MOndtam neki,hogy mi hiányzik belőle és min kéne változtatnunk,mert szeretem,de már nem úgy mint régen és annyira fáj,hogy azt érzem nem vagyok neki elég jó,és hogy nem foglalkozik velem már. Úgy gondoltam adok még egy esélyt magamnak és megpróbálok megtenni mindent a kapcsolatunkért,ha nem fog műkodni a következő balhénál szakítani fogok.Nem magam miatt nem fogom elmondani neki (mert az engem már enm érdekelni,hogy mások szemében egy ribanc leszek),nem szeretném,hogy soha többé ne bízzon meg senkiben,mert az első bnője akit szeretett jól átverte,azt szeretném,hogy boldog lehessen majd még.Ő amúgy sem az a megbízós fajta,ezért indult a kapcsolatunk rosszul.:S lehet,hogy butaságnak tartjátok a döntésem és ha lefeküdtem mással akkor már nem szeretem,de ez enm így van még érzek iránta szerelmet bár nagyon keveset ,de ahogy gondolkoztam,hogy tulajdonképpen miért is fekudtem le mással lehet h elsősorban nem azért mert torőédst kaptam a másik fiútól a barátomtól viszont nem,hanem azért,mert így buntettem magam (hülyén hangzik,de rem értitek)mindig azt kaptam az elején ,hogy ez mennyire jó nő az mennyire jó nő és ezek 2év után is megmaradtak benenm..:/
2012. márc. 21. 12:52
 8/9 A kérdező kommentje:
*Ha viszont szakítás lesz a vége nem szeretném,hogy úgy tekintsen vissza rám,mint egy büdösk*rvára..akkor már "felesleges"megtudnia.
2012. márc. 21. 12:54
 9/9 anonim válasza:

Meggyőződésem, hogy csak párkapcsolatotok haláltusáját nyújtod ezzel hosszabbra, de persze a Te döntésed.

Viszont nem takarózhatsz abba, hogy ebből úgyis szakítás lesz, ezért nem mondod el neki. Ha együtt maradtok, joga van tudni, és ennek a tudásnak a birtokában eldönteni, hogy megbízik-e benned, vagy sem. Azzal nyugtatod magad, hogy az ő érdekében kíméled meg őt ettől az információtól, de biztos, hogy nem magadat félted, hogy elhagy?

Másrészt gondold végig azt is, hogy biztos nem juthat a fülébe mástól? Mert ha csak a városban iszogatás közben össze tudtatok futni azzal a bizonyos harmadikkal, akkor vagy kicsi településen laksz, vagy ugyanaz a törzshelyetek a másik társasággal. Nincs garancia rá, hogy a harmadik fél nem fogja megosztani a legjobb barátjával, hogy nemvoltál neki, az meg vki mással, stb. A barátod nőkbe vetett bizalmának pedig ez ártana a legtöbbet.

2012. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!