Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Valószínűleg megtudná mástól, de ha mégsem, valljam be? Részeg voltam, nem is emlékszem rá...Tudom az alkohol nem mentség, de tényleg vannak esetek, amikor csak úgy megtörétnik, nem jelent semmit. Józanul biztos nem tenném meg. Csak csók volt.
2010. aug. 31. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
hát ha szereted.. mondjad..
2010. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

dögölj meg!

amúgy névtelenke leállhatna az előzéssel:|

2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg megtudná mástól."

Mi a jobb? Ha te magad odaállsz elé és elmondod, vagy mássra hagyod és a szemében egy sunyi p*csnek tűnsz?

Ezt a kérdést tedd fel magadnak és tégy belátásod szerint.

Szerintem te mond el.

2010. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van rá esély, hogy megbocsát? Én fordtított esetben biztos meg tudnék neki..
2010. aug. 31. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret akkor van rá esélyed. Talán amit tehetsz a dolog érdekében az az, hogy adsz neki egy kis időt míg átgondolja és megnyugszik. Ahogy elnézem nemigazán akarsz mentegetőzni és ez a helyes!
2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
tudod miért iszik az ember? hogy levetkőzze a gátlásait. hogy az emberek elfogadják, amit tesz. hogy legyen mire ráfogni. igenis megtetted volna józanul is galambom... nem kell, hogy bevalld magadnak, vagy másoknak. egy hülye p.csa vagy, gondolom nagyon menő lettél azzal, hogy jól leittad magad, aztán az első szembejövő személlyel, akinek farka van, rögtön csókolózni kellett. gratulálok
2010. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond el mert engem is megcsalt a barátnőm csak nem mondj el. Pedig megbocsájtanék neki mert nagyon szeretem.
2010. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Hány éves vagy, és mióta jártok?
2010. szept. 1. 05:36
 9/10 anonim ***** válasza:
16/F Nem rég óta jártunk. Még nagyon az elején voltunk. De egy kapcsolatban alap dolog az őszinteség. Ha szeret téged a srác akkor 99%, hogy megbocsájt ha tényleg csak egy csók volt.
2010. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mintha csak saját magamat olvasnám... én is részeg voltam és csak egy csók volt semmi más... velem is csak úgy megtörtént pedig ha józan lettem volna tuti nem csináltam volna. de megtudta. mert mondtam a csávónak h el ne mondja senkinek de ő elmondta az ismerősének és így kitudódott. az egész gimi tudja már.. és azt mondta a párom h sokkal jobb lett volna ha én mondom el neki, mert ez nagyon szarul esett neki h mástól kellett megtudnia és nem álltam elé h ez meg az történt. szval igen! IGEN mond el te! mert ha csak mástól tudja meg az csak rosszabb... és nem fog benned bízni annyira mint azelőtt... már bennem se bízik 100%osan ez miatt... pedig naon naon megbántam.
2010. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!