Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek tudjam be?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel találkoztam, 3 hete szakítottunk. Múlthéten beszéltünk, meg a héten írtam rá, és most írt hogy ráér. Elmentem, elmondtam neki, hogy régen beszéltünk maradjunk azért jóba. Oké. Aztán kifele jövet adtam neki két puszit, és indultam volna tovább, mire exem megszólalt: Hármat! adtam neki mégegyet, és megkérdeztem hogy hármat?? mint a kisgyerekek :)) aztán nevetett és bement... Mi a különbség 3-2 puszi között?? Anno mikor a barátnőjével megismerkedtem, akkor a csaj mondta, hogy 2 -őt adjak mert ha hármat azok szoktak akik között lehet valami még....
2013. febr. 23. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj már megint ezek a sz*rságok. 2 vagy három nem mindegy? (sóhaj)
2013. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D:D


nem jelent semmit..

2013. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megszokás... Nekem is van olyan barátnőm, aki 3 puszit

kap, pedig családanya... Na és? Minek kell mindenben

többet látni, mint ami ?

2013. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénztárcád meg van még?
2013. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jólvan na, csak érdekel hogy miért szólt rám mikor 2őt adtam.. :D
2013. febr. 23. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így hogy a csaj kettő vagy három puszit akart többször is.Nem jöttem rá miért,nem kérdeztem de a lényeg hogy herpesze nem volt.
2013. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!