Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy külső, vagy benső alapján nem jövök be a lányoknak, ha nem indokolják meg az elutasítást?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy vannak (megváltoztathatatlan) hibáim külsőleg-bensőleg is, de senki sem tökéletes és maradéktalanul elégedett magával, mégis talál párt és boldogan éldegél.


Ha egy lány elutasít, sosem indokolja meg, vagy csak hozza a szokásos "nem te vagy a hibás, hanem én", nyertesként menekülésre való mondatot. Miért nincs jogom tudni, hogy másnak mi bennem az irritáló?


(*Most akkor belső, vagy benső a helyes?)



2013. jan. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Külső alapján, mert csak az számít a lányoknak, a belső nem.
2013. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hú, hallod a lányok nem fognak belemenni abba a konfliktusba, hogy nekem elmondják, hogy miért nem vagy nekik elég jo, sőt legtöbb esetben még arra is lusták, hogy minderröl elgondolkodjanak, merthát attól nem lesz jobb nekik.


vagy bizsereg a nuni vagy nem.

2013. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
57%-os, nem azért, de igazán visszavonulhatnál már! Nem a károgásodra vagyunk kíváncsiak.
2013. jan. 24. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel, igenis vannak olyanok akiket érdekel

Ha küldesz egy képet, akkor fogok tudni válaszolni, de így hogy se nem látlak, se nem ismerlek, nem tudom hogy miért nem jössz be a lányoknak

16/l

2013. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Scotty97 ***** válasza:
De az "57%"-osnak sajnos igaza van:(
2013. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
Valójában mi érdekel? Nincs jog ebben. Nincs külső meg belső. Ha valóban idegesítő vagy, akkor a viselkedéseddel lehet valami.
2013. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
poiu: Ki állította, hogy idegesítő vagyok? Azt írtam, hogy "mi bennem az irritáló?".
2013. jan. 24. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:

A külső is számít, de nem csak az! Hiába szép az alma ha belül rohad...


Kértél már indoklást tőlük?


Én tőlem volt aki megkérdezte fiú, hogy mi a baj vele, hogy sosem jön össze neki. Hát ugye én is nemet mondtam neki. Én megmondtam neki, hogy nem az esetem annyi vele a baj, na meg kicsit gyorsan is haladt mert akkor beszéltünk előszörre vagy 2.szorra és már konkrét buszt mondott hogy mivel jönne le hozzám. Akkor csak lestem...

2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kértem indoklást, igen. Szerintem az nem olyan gyors haladás, hogy mondjuk több heti flörtölés után felhozom neki, hogy elmehetnénk valahova együtt. Ha el is jön, lelép a második randi után mind. Pedig nem erőltetek semmit, ahogy esik, úgy puffan. Nem vagyok büdös, nem vagyok igénytelen, végigbeszéljük az egészet, esetleg csók is van.
2013. jan. 24. 22:22
 10/10 poiu ***** válasza:
Irritáló = idegesítő. Jogod nincs. Vannak barátaid? Őket könnyebb megkérdezni.
2013. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!