Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy én kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy én kellek neki és nem a többi lány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem meg egy nagyon csajozós pasival, aki csak szeret beszélgetni a lányokkal. Velem viszont állandóan találkozni akar. Találkoztunk is már és azóta mindig kérdezi, hogy mikor találkozhatnánk legközelebb. Valamint hogy bízzak meg benne ha még mellettem egy csomó másik lánnyal beszélget?
2013. febr. 19. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor most csak az a kérdés hogy biztos hogy csak veled találkozik? :D Mondani könnyű mindent :) Főleg ha fűzögetik egy csaj fejét.

L/24

2013. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor legyen az a kérdés, hogy hogyan tudnám megszerezni és elérni, hogy csak engem akarjon és csak velem akarjon beszélni?
2013. febr. 19. 03:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemfog csak azért megváltozni,hogy te megjelentél! :)

Aki csajozós,az az is marad... talán majd pár év mulva,amikor belefárad,és már a családon gondolkodik akkor lehet újra megkeresni :)


Tapasztalatból mondom.. én is olyan voltam :)

2013. febr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan egyszerű probléma. Egyrészt senki nem fogja tudni neked megmondani két mondatból, hogyan lehet ilyet elérni. Mert ahhoz neki kéne változnia, nem ígérni, hanem letörölni magát a társkeresőről és csak veled foglalkozni.

Ha viszont ilyet kérsz akkor elárulod neki, hogy fontos neked.Másrészt ha tévedek, márpedig szoktam, akkor elijesztheted, akkor is ha nem nőcsábász.


Van egy pár lány barátom, ugye barát pasiként én nem eggyel végig küzdöttem, ezt a mizériát.

Elöször is én nem nagyon tudtam megmondani, hogy ezek a srácok mit miért csinálnak és még néha engem is megtévesztettek.

Nálam az egy hosszú fáradságos, rém idegesítő, ám szerencsére eredményes meló volt, hogy meggyőzzem a lány barátaim, ne foglalkozzanak az ilyen srácokkal.

Azt ugyan nem mindig tudtam, hogy ők mit miért csinálnak, viszont egyet tudtam. Ha nekem tényleg fontos egy lány egészen más módon mutatom ki.

Ráadásul a végén az eredményt is láttam.

Az a baj ezekkel a jó képű szőke hercegekkel, akiknek még - a testét is szobrász faragta -, hogy ők sokszor egy étlapnak tekintik a társkeresőt. Csajok tucatjai írnak nekik, több randin keresztűl eljátszák, hogy nekik te és nem a többi lány fontos, és nekik nem az a fontos, hanem a nő lelk, stb... Tiszta főnyeremény. Jóképű, sokszor gazdag is, határozott, tud bánni a nőkkel, minden nőnek tetszik, csak te kellesz neki. Egy valóra vált álom.

Sajnos nem az.


Az első egy-két ágyjelenet után, jó darabig nem jelentkeznek és amikor még is, te jobban örülsz nekik mintha mindennap taliztatok volna. Mindig van kifogás. Utána eltűnnek hetekre, hónapokra, megjelennek, taliztok, megint ágy jelenet. Fontos bvagy, de ő nem ér rá, a munkája, a külföldi út, stb...


Akkor vázolom, mindenkinek ezt mondja, mindenkivel találkozik és a legtöbbel el is jut az ágyig, szép színes szexuális élete van. Minden lány azt hiszi, hogy a 33-ból, csak ő kell. Ami jót tesz egy nő önbizalmának, de a srácénak ez a sok nő még inkább.


Aztán lehet, hogy tévedek.

2013. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előre tudni nem lehet az ilyet. Itt a bizalmon múlik, hogy meg tudsz-e békélni a természetével és bízni benne, vagy túlzottan féltékenykednél. Ne akard megváltoztatni, az sosem sül el jól.
2013. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!