Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kideríteni, hogy tényleg szeret-e?

Figyelt kérdés

A barátommal egy kicsivel több, mint 4 éve vagyunk együtt. Most volt egy szakításunk kb.másfél hónapja, 2 hete békültünk ki.

A szakítás oka: nem tudta a párom, hogy mit érez, meg elmondása szerint nem olyan volt a kapcsolatunk,mint régen és valószínű,hogy emiatt nem tudta mit akar.Ez zavarhatta össze.

Na szóval kibékültünk, ő keresett engem, mert azt mondta, fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni. De nem szerelmes belém viszont azt mondta szeret(azt nem mondta,hogy) viszont magától nem tudta kimondani ezt a szót.

Most kb. 3 napja mondta ki először,hogy szeret, azóta meg többször is mondta,hogy szerelmes belém, meg szeret, meg hogy mindig velem akar lenni stb.

De néha azt érzem,hogy csak magával akarja ezt elhitetni és valójában nem is szeret. Mert szinte minden fontosabb nálam. (Család, sport stb.)Általában akkor találkozunk,ha marad ideje rám, pedig ezt már többször is mondtam neki, hogy szarul esik,hogy utolsó helyen állok mindig, ő meg azt mondta erre,hogy nem is vagyok utolsó helyen.


Igazából néha azt érzem,hogy csak jó,hogy vagyok neki, meg lehet fél az egyedülléttől vagy nincs ideje másik csajjal megismerkedni.

Nem tudom mit tegyek, mióta kibékültünk sem vagyok felhőtlenül boldog,mert folyton ezeken jár az eszem.


Mit tegyek? Hogyan deríthetném ki,hogy valódiak-e az érzései? Meg hogy nem csak úgy mondja,hogy szeret?


Kérlek segítsetek,nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mit csináljak:(


2013. febr. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem,ahogyan viselkedik veled, abból tudhatod, hogy szeret-e igazán.

A szavaknak nem sok jelentõsége van.

2013. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A viselkedésével nincs gond, mikor együtt vagyunk foglalkozik velem. De mikor nem találkozunk,akkor mintha nem is érdekelném,sokszor nem is keres meg semmi :/
2013. febr. 20. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

"mikor együtt vagyunk, foglalkozik velem"


Jézusom, mint valami beteggel az orvosa. Mihamarabb üljetek le beszélni egymással, mert ez így tuti nem jó! Nekem se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik, de természetesen neked kell érezned, hogy hányadán álltok.


Jól írta az első hozzászóló, hogy a szavak nem számítanak annyira, a tettek a fontosak!


Én azt tanácsolom, ne mutasd ki, hogy odavagy érte, mert lehet, hogy pontosan azért sz.rik bele az egészbe, mert látja, hogy úgyis szereted, akkor minek törje magát?

2013. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor lehet eltávolodnánk egymástól :(
2013. febr. 20. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni,hogy érzel iránta,valószínű Szereted,ha újra összejöttél vele.

Én mindig azt mondom, ami egyszer nem müködött,másodjára sem fog. Biztos volt ok a szakításra mindegy ki akarta. És nem talált másikat,így visszatért a régihez,mert az legalább volt,van,mindegy milyen volt! De meddig?????

Én sosem kezdeném,és nem is kezdtem újra senkivel ex-el. Ez olyan mint a munkahely,ahonnan kirúgtak 1X, nem megyek vissza. Szóval tisztázd az érzéseid,meg beszéljetek sokat a kapcsolatról,jövöről,és dönts, érzésed szerint. De gondold át,hogy érdemes-e megint hónapokat,éveket pazarolni az életedből! Mikor más mellett lehet boldogabb lennél. Te tudod,hogy érzel,mit vagy hajlandó tenni ezért a kapcsolatért.

2013. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így van. minél jobban mutatod neki,hogy tőle függesz annál jobban félni fog a kapcsolattól és tőled is. Érezd jól magadat nélküle,bulizzál nélküle barátnőkkel, szervezz programokat, de ne feltűnősködj mert ha ezt leveszi akkor viszont gáz.
2013. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem és sajnos(hiába békültünk ki) rengeteget gondolkodok ezen és emiatt nem tudok felhőtlenül boldog lenni. Félek attól,hogy a ragaszkodás meg a megszokás miatt keresett meg újra. És attól is félek,hogy később ez az egész megismétlődik, nem tudom kibírnám-e még egyszer.

Annyira tanácstalan vagyok, jó lenne tudni,hogy valójában mit érez, ő úgysem mondja szerintem ha nem szeret(már ha egyáltalán tényleg így van) mert nem akarna megbántani. Vagy az is lehet,hogy szeret csak nem úgy ahogy én akarom.

Fogalmam sincs mit kéne tennem,hogy megtudjam valójában mit érez. Gondolkodtam, hogy próbára teszem,de nincs ötletem, hogy hogyan...

2013. febr. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!