Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat! Mennyi idő alatt heverek ki egy éjszakát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:49
 1/9 ASOT ***** válasza:
Most te szerelmes lettél 1 nap alatt de csak 1 dugás lett végül belőle?
2013. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerelem,szeretkezés 1x,elhagyott.
2013. febr. 20. 13:53
 3/9 ASOT ***** válasza:
kicsit bővebben??
2013. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megismertem, 4 hónap múlva szeretkezés egyszer (felejthetetlen!), majd elhagyott.
2013. febr. 20. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy elakarta felejteni az az éjszakát, mert melletted nem tudta elfelejteni szánalmas teljesítményedet.
2013. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami könnyen jön,az könnyen is megy.Muszáj elfogadnod,hogy csak szexre kellettél,kihasználtak.Bele kell törődnöd,le kell vonnod a következtetéseket.Mást nem tehetsz.
2013. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, volt egy felejthetetlen éjszakád !
2013. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én felejthetetlenül vesztettem el a szüzességem. De ettől függetlenül úgy gondolok rá vissza hogy szép és jó volt ,szerettem/szeretem az illetőt. Rossz szempontból közelíted meg a dolgokat. Ne sajnálkozz,hanem lépj tovább és kezeld egy zép emlékként.

L

2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi ideig akarod magad átverni. Cause: A szerelem nem más, mint önátkefélés. Ez most nem szép tőlem, de így van. Illúzió romboló, amit mondok, de végül erre azért mindenki rájön egyszer csak így vagy úgy. Az idő, amit azzal töltesz, hogy illúziókat, ábrándokat kergetsz, és amíg azzal birkózol, hogy de nem ez van már, elszállt a nagy fincsi. Az az idő, ameddig kihevered. Minél előbb látod be, hogy a világ szar és tele van paraszttal, annál előbb vagy túl rajta :) Ezért kell inni :)
2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!