Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat után ez veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat után ez veletek is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem vagyunk már együtt a volt barátommal, azelőtt iszonyatosan jól aludtam, most meg már kb. lefeküdni se merek, mert ha felkelek nagyon rossz érzés fog el :S sokszor álmodom vele, és nincs olyan nap, hogy ne ébredjek fel az éjszaka közepén és ne kezdjek el arra gondolni, hogy már nincs nekem többé. Nem mondanám,hogy szerelmes vagyok még belé, de nagyon szeretem,hiányzik és mivel velem szakítottak ezért eléggé fáj. Ez normális? Írnátok tapasztalatokat? :) köszönöm!
2013. febr. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ezen mindenki átesik legalább egyszer az életben. Aki nem, az szerencsés. Tudom, hogy nem vigasztal, de idővel elmúlik ez az érzés. Csak kitartónak és türelmesnek kell lenned. Igyekezz nem gondolni rá, foglald le magad, járj társaságba, élj a hobbijaidnak. A lényeg, hogy tereld el a figyelmedet.
2013. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Az első szerelmem után volt ez nagyon durván. Vele még most szoktam álmodni néha 3 év után, szoktam rá gondolni, de nem írom le a sztorit, mert hosszú lenne.
2013. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!