Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Jobb a szerelmi bánat, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jobb a szerelmi bánat, mint a bánat szerelem nélkül"?!

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz ez a mondás?

2012. dec. 31. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden,esetben
2012. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Szerelemi bánat egy borzasztó érzés! :SSS

Én sokszor vagyok benne épp most is

és akit szeretsz de az nem szeret viszont

és minden kis apró cselekedete benned hegyeket mozgat meg

Én sírtam is már érte mert a szívem meg hasad ha csak abba bele gondolok,hogy ő nem lehet az enyém és más érinti meg

nem én. szerintem nem igaz ez a mondás.

2012. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ivan Iljics ***** válasza:

Sokfajta bánat van ám... Pl. a gyász az rosszabb mint a szerelmi bánat.

A "rossz idő miatt nem mehetek kirándulni" típusú bánat meg jobb mint a szerelmi bánat.


De egyikkel sem igazán tudsz törődni ha épp a lábad csonkolják. Szóval én arra szavazok hogy jobb a lelki bánat mint a testi.

Aki meg nagy bánatába ellenkezik annak szívesen felajánlok egy rúgást, hogy letesztelhessük (Csak viccelek, bocsánat).

2012. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kort meg nemet is írjatok lécci én 15/F. Am én most a "bánat szerelem nélkül"-be vagyok szval van most kapcsolatom csak már nem szeretem őt úgy mint régen és eltöprengtem rajta ,hogy melyik a jobb mert szerintem a szerelmi "jobb" mert inkább önzetlennek mondanám magam és hát úgy emlékszem ,hogy az jobb volt vagy csak most érzem úgy, hogy akkor jobb volt? Mert szakítani sincs szívem arra, hogy bánatot okozzak neki, ugye értitek?
2012. dec. 31. 01:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szar mindkettő, de jobb az ha szerelmi bánatod van, mert akkor legalább már volt valami, átéreztél szép pillanatokat, van mire visszaemlékezni jó élményként, de ha bánat szerelem nélkül van, ott csak kielégítetlen vágyak, vergődés, sorvadsz szét belül mint egy fhhéééreg! nincsenek örömteli pillanatok, nincs mire nosztalgiázni időről időre, semmid nincs, egyedül vagy, lélekben halott. "Nem élsz igazán,csak létezel"
2012. dec. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én úgy gondolom hogy a kérdezőre nem illik a bánat szerelem nélkül meghatározás. lehet hogy bánatos vagy, de a mondás nem így értelmezendő.


Az elöttem szóló viszont úgylátom tapasztalta az igazi bánat szerelem nélkül érzést. Én is pont abban vagyok.

a bánat szerelem nélkül nem egy adott lány, hanem meghatározhatatlan, egy üresség, mely felemészt téged.

23/F

2013. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!