Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnömre pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömre pár hónapja rámászot 1 faszi de kikosarazta mert engem szeret de tegnap este elkezdte h azért sajnálja és rohadt ideges lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem de nem tudom mi tévő legyek álitolag a srác az 1ik haverja és azért nem akarta megbántani de a csávót régebb ota ismeri lett volna esélye szerintem jógós volt h kikosarazta ha engem szeret de mért érzem ugy h jobb lenne meghalni?

2012. dec. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülnöd kéne, nem idegeskedni........
2012. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki valakire rámászik és bepróbálkozik, még nem jelenti azt, hogy sikerül is neki... Egy másodperc alatt le lehet állítani még a legnagyobb hősszerelmes rajongót is-már aki akarja.
2012. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz, amikor ilyen indulatosan reagál valaki a legkissebb dologra is
2012. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg a barátnöm azt mondta h sajnálja a srácót és ez kiboritot
2012. dec. 26. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező



Ha a másik helyébe képzeli az illető magát, akkor persze, hogy sajnálja..

2012. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baaaaszd meeg...


Ilyen helyesírással örülj, hogy van barátnőd.

Azért is féltékeny vagy, hogy sajnálja? Az mi!

Ember! Gondolkozz! Nem csalt meg! Ne sírjál! Most éppen önmagadat sajnáltatod.

2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz ha a bnőd közli veled h sajnálja h kikosarazott valakit.....ki is b.sznám az ilyet, ne hogy miattam kelljen már sajnálkoznia....
2012. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!