Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyzés úgy h ki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés úgy h ki tudja mikor lesz az esküvő napja, és csak a nőnek van gyűrűje. Nem érdekes?

Figyelt kérdés

attól tartok, csak féltékenységi elborultságában találta ezt ki és valójában ő maga még nem köteleződött el felém.

mások hogy látják?


2013. febr. 20. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
miért lenne érdekes? esküvőig csak a nőnek van gyűrűje (az a kis köves kísérő...) ott meg felhúzzák egymás ujjára a karikát. Így megy ez máshol is...
2013. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is, 3 éve volt eljegyzés, anyagiak miatt mi se tudjuk hogy mikor lesz eskűvő, de egy eljegyzés, szorosabb kötelék mint hogy szimplán együtt vagytok. Szerintem nem kell miért aggódnod :)

2013. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked van üldözési mániád, nem a párodnak.
2013. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A lánykérésnél van egyköves gyűrű, amivel a srác megkéri a lány kezét, eljegyzésnél felhúzzák a karikagyűrűket ami a bal kéz gyűrűsujjára kerül mindkettőnek, ezzel jelezvén, jegyesek! Házasságkötés alkalmával húzzák a jobb kéz gyűrűsujjára a karika gyűrűket és utána is ott hordják .


Sok embertől hallom, hogy eljegyzés, és jegyben járnak évekig, én úgy gondolom egy lánykérés/eljegyzés is igen komoly döntés, nem pedig ok, kérd meg a kezem ez még nem jelent semmit.

2013. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi nem akarunk esküvőt, sosem akarunk, de eljegyzés megvolt. Nekem van egy köves gyűrűm és egy sima karika, a páromnak pedig egy sima karika. Ez így nekünk teljesen megfelel. Nem azért tartottunk eljegyzést, hogy kivédjük a féltékenykedést, hanem mert ezzel akartuk tudatni mások felé, hogy összetartozunk!
2013. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nálunk meh még szó sem esett róla.. vagyis szó esett róla olyan formában, h ő még ezen nem gondolkodott.. pedig 2 eve jarunk:(((
2013. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os, 2 év nem a világ, úgy is ha komolyan gondolja, elfog jegyezni akkor amikor nem számítasz rá... Ha meg esetleg nem történik meg, lehet hogy ő el van így ahogy van, eljegyzés, és plusz kötelek nélkül.

2-es voltam

2013. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát "elvanni" elvan, csak mondta h lehet h kellene ezen gondolkodnia, de még tart a suli, meg először munkát szeretne, nem csak úgy a levegőbe.. amivel én is egyetértek, itt egyes barátnőim 17-18 évesen, na bumm eljegyzés, lagzi, stb, aztán hoppá, munka nincs, 2-3 év múlva meg elválnak....
2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nah hát akkor még nagyon ráértek az eljegyzéssel, szinte még élni sem éltettek :)
2013. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jaj, én 23 leszek, ő 27:D ezt kifelejtettem..
2013. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!