Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek! Lelkitárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek! Lelkitárs vagy valami más! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nos történet ugy kezdödöt hogy angol tanárom volt ki utazott külföldre 7 éve nem beszéltem vele csak ritkán évente 1x kb. Nyáron felvettem a kapcsolatott vele mert beköttöték a netet igy volt skype-ja beszélgettünk elég sokat egyszer azt irta nekem hogy lelkitársak vagyunk hát mondom jo utána is rengeteget beszéltünk majd webcam ilyen napi 8 ora volt utána chat megint. A lánynak barátja van 10 éve a csávo olyan természetü hogy nagyon féltékeny buliba nem engedi el oránkánt hivogatja olvassa az sms-it a hiváslistát a telefonegyenlegét mindent. Ahogy lánnyal beszéltünk egyre jobban hiányzot de én is neki. Olyanokat irt mint ha szerelmes lenne pl nagyon oda vagyok érted csak te érted ver szivem,nem bir nélkülem élni. Egyszer bejelentette hogy haza jön miattam de balszerencsékre utázás elött a barátja rájött a dolgora és elkezdte tiltani nem netezhetett telefont nem vihet magával stb.. A lány haza jött és itthon amikor taliztunk egyből lesmárolt és volt szex is. Haza repült de nagyon szenvedet és én is nem tudom mi tévő legyek nélküle. A barátját ott akarja hagyni de mégsem meri. Szerintetek miért nem hagyja ott? És köztünk mi van mert nem mondja hogy szerelmes belém csak hogy lelkitárs. Ezt az ellenörzést és távolságot kifogja birni a mi kapcsoaltunk?
2009. szept. 8. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ezt kifogjátok bírni. Vagy végleg hazatelepül és így lesz esélyetek. Mert akkor talán ott tudja hagyni a bárátját. Miért is nem hagyja ott azt sajan csak ő tudhatja. Szerintem nem csak lelkitárs vagy neki.
2009. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elég régi a kérdés, de én most vagyok ilyen helyzetben - csak én a lány vagyok. Én azért nem lépek, mert nem kapok elég megerősítést, hogy "igen, gyere, hagyd ott, legyél velem, akarlak, csak téged, ne gondolkozz, csak szeress és rohanj hozzám". Tudom, hogy szeret, de nem akarom "ráerőltetni" magamat, ha ő nem érezteti velem, hogy maximálisan akarja. Lehet, hogy nálatok is ez volt??

Nagyon kíváncsi vagyok a történet végére, ha olvasod még ezt a kérdést, akkor légyszi írd meg. Köszönöm!!

2010. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!