Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

Aki kedves, humoros, őszinte, megbízható, odaadó, hűséges, tud romantikus is lenni, inkább visszahúzódó, óvatos, de akit szeret azzal megosztja minden gondolatát, nincs sok barátja, nem iszik, nem cigizik, csak azzal képes lefeküdni, akibe szerelmes (magyarul nem az egy éjszakás kalandok híve), a szerelméért bármire képes, ő számára a legfontosabb. Velem képes órákig beszélni, viccelődni, szeretne velem együtt játszani számítógépes játékokkal. Akár Forma-1 el is :D Ja, és ne legyen beképzelt...


Külsőre inkább átlagos minden szempontból: átlagos testalkat (ne legyen túl vékony, se túl kövér), normál vagy magasabb magasság (kb 165-180 közt), leginkább sötét haj és szem (de a szemszín nem olyan fontos). Az arca legyen rendben.


Csak kíváncsi vagyok, egyáltalán létezik-e ilyen lány, mert számomra Ő lenne az ideális. :)


F25


2013. febr. 18. 23:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyen vagyok..kivéve a magasságot mert 2 centivel meghaladom a 180-at:) De ha itt keresed álmaid nőjét az nem vet rád jó fényt a szemünkben. De ha télleg csak kiváncsi vagy..hát akkor kaptál már válaszokat bőven:)
2013. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 ~Ash~ válasza:
LOL,kb.ilyen vagyok.xDD
2013. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Létezik, én ilyesmi vagyok csak kicsit idősebb nálad.

Mondjuk én nem szeretem a számítógépes játékokat.

2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de foglalt :$ De egyébként pont itt találtam meg a páromat :D 22/L
2013. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
hát hasonlítok én is, csak azért elég sok barátom van akárhogy is nézem. számítógépes játékokra meg nem szeretnék rászokni :D
2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Sok barátos csaj kilőve. Javarészt rib.ncok.
2013. febr. 19. 20:02
 27/28 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok csak épp 160 centi :P 3,5 évvel ezelőttig azt hittem nem kellek senkinek, mert más vagyok mint a legtöbb lány. Szeretem a focit, sütni-főzni, túrázni, nem járok buliba, utálom még a cigi mimimális szagát is, nem iszom soha, 2-3 igazi barátom van(nem a mennyiség a fontos hanem a ˝minőség˝), imádom az állatokat, a hosszú beszélgetős sétákat, őszinte és hűséges vagyok mindig, és én is ezt várom el, világ életemben ezt láttam, és ebben is nőttem fel. Mindig vidám vagyok és mindig megragadom az alkalmat egy kis humorizálásra::) senkinek nem kellettem mert ez ma már nem menő. 3,5 éve van mostmár barátom, (ő az első, és én bízom benne hogy soha nem is lesz más) és imád minden egyes tulajdonságommal, porcikámmal együtt :) Szóval szerintem léteznek ilyen lányok csak a jó helyen kell keresni:) 21L
2013. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
jaja, tök ribanc vagyok, a valaha volt egy pasimmal 17 évesen :D de igazából azt hiszel amit akarsz :D
2013. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!