Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

Aki kedves, humoros, őszinte, megbízható, odaadó, hűséges, tud romantikus is lenni, inkább visszahúzódó, óvatos, de akit szeret azzal megosztja minden gondolatát, nincs sok barátja, nem iszik, nem cigizik, csak azzal képes lefeküdni, akibe szerelmes (magyarul nem az egy éjszakás kalandok híve), a szerelméért bármire képes, ő számára a legfontosabb. Velem képes órákig beszélni, viccelődni, szeretne velem együtt játszani számítógépes játékokkal. Akár Forma-1 el is :D Ja, és ne legyen beképzelt...


Külsőre inkább átlagos minden szempontból: átlagos testalkat (ne legyen túl vékony, se túl kövér), normál vagy magasabb magasság (kb 165-180 közt), leginkább sötét haj és szem (de a szemszín nem olyan fontos). Az arca legyen rendben.


Csak kíváncsi vagyok, egyáltalán létezik-e ilyen lány, mert számomra Ő lenne az ideális. :)


F25


2013. febr. 18. 23:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Control C control V? Nagyon gáz vagy.
2013. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Minek írjam újra? Tökéletes megfogalmazás :)
2013. febr. 19. 00:01
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Letezik, de leszbikus! ;(
2013. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Pff.. Ja van ilyen lány, csak nem itt fogod megtalálni.
2013. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Na majdnem, nekem már volt egyéjszakásom is...

Ja illetve, abban sem vagyok biztos, hogy veled órákig tudnék beszélni, de egyébként képest vagyok órákig beszélni.

Többi stimmt. :D


De ezekben semmi extra nincs.

2013. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatná meg itt?? Nem tudhatjuk, hogy hol akadunk rá a szerelemre ;)! Sok szerencsét kérdező, biztos van ilyen lány!
2013. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Itt vagyok ;) de a magasság nem stim..
2013. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm!

Egy éjszakás lányok nem érdekelnek. Mehetnek Kamcsatkára jeget olvasztani. :)

2013. febr. 19. 00:11
 10/28 anonim ***** válasza:
Ja persze, csak kíváncsi vagy... Ez nem társkereső...
2013. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!