Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Várjak rá?

Figyelt kérdés
Beleszerettem tavaly egy fiúba de azóta se tudom kiverni a fejemből! Nem abba suliba jár amibe én, és 2 évvel idősebb is nálam, de viszont egy utcába lakunk pár házzal arrébb egymástól! Nem tudom hogy ő szeret e engem, és szerencsére még nem jutott a fülébe hogy szeretem! Anya azt mondta, hogy a fiúnak kell kezdeményezni! Mondjuk azért pár dolgot tudok róla mert az uncsi tesóm haverja! Úgyhogy azt hiszem várok! Szerintetek?
2013. febr. 17. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy még vannak olyan szülök, akik úgy gondolják, igenis a fiú kezdjen udvarolni, ne pedig a lány! Puszi anyukádnak! Egyébként gondolom még gimibe jársz. Legalább még száz ilyen fellángolás lesz az életedben, amit igen nehezen fogsz tudni kiverni a fejedből. Ha egy utcában laktok, akkor nem értem, miért ne tudnátok beszélgetni valamiről? Ha mindenképpen kapcsolatba akarsz vele kerülni, akkor szerintem fordulj az uncsi tesódhoz! :)
2013. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát igen, tudod anya mindig is úgy gondolta hogy a fiúnak kell udvarolnia, hiszen apa is így tett anyánál meg hát így természetes! Amúgy a mai fiúk nem nagyon kezdenek el beszélgetni egy lánnyal, csak úgy, vagy éppen azért mert tetszik neki!
2013. febr. 17. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy lehet, hogy a fiú azt se tudja, hogy létezel, vagy teljesen elfelejtett, ha már ismeritek egymást. A várakozás szerintem nem visz sokra. Persze, lehet, hogy szép dolog, ha a fiú kezdeményez. És ha nem fog? Akkor sokáig fogsz várni. Nyilván te döntesz. Én úgy vagyok vele, ha akarok valamit, akkor menni kell, megszerezni. De legalábbis jelezni a másiknak, hogy legyen esélye visszajelezni vagy sem. A várakozás kényelmes, mert nem sérülhet az önérzeted, de nyerni se fogsz vele, hacsak nem tudod, hogy a srácnak is bejössz, és tényleg jogosan lehet rá várni. Meg hát ki tudja, ki milyen nevelésben részesült, hogy ő úgy gondolja, hogy neki kell kezdeményeznie.
2013. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy hallottam az uncsitesómtól, kedves meg aranyos fiú, úgyhogy szerintem jó nevelést kaphatott! Hát tudod azért a fiúk közül sokan gondolják úgy, hogy nekik kell kezdeményezni! (példa rá az én "drága" osztályomból a fiúk) Mondjuk azért tudja, hogy létezem hiszen láttuk már egymást többször is, és néha mentünk haza egy buszon!
2013. febr. 19. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A saját bőrömön tapasztaltam: a fiúnak kell udvarolni,de a lánynak kell magára felhívnia a figyelmet. Nyomozd ki,van-e valakije. Ha nincs,hajtsál rá, valahogy hívd fel magadra a figyelmet, aztán hadd, hogy udvaroljon.


Persze van olyan eset is, amikor a fiúnak tetszik meg előbb a lány, akkor persze már a helyzet adott.

2013. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több lány is kezdeményezett nálam, nem volt ezzel semmi gond.
2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!