Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ez most mi? Lépnem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most mi? Lépnem kéne vagy várjak még? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel elmentünk bulizni,nem tudtam hogy ott lesz az exemis,úgyhogy meglepődtem,főleg amikor kiderült hogy tudta hogy ott leszek(3hónapja szakított velem).

Ahogy ittunk kettesben elkezdtünk dumálni,lesmárolt,utána meg elvonult,amikor megint beszéltünk akkor azt mondta hogy nem akar tőlem semmit,nem szeret,utána meg közöle hogy az a baj hogy amit most mondott hazugság volt.

Azóta nem beszéltünk csak annyit mondott hogy gyakran gondol rám,nem tudom hogy mit kéne tennem,fészről még korábban tiltott,most azt mondta hogy vissza fog venni,de nem tette meg,eddig is úgy beszéltünk hogy én hívtam.

Most is fel kéne hívnom hogy mi volt ez az egész és miért csinálta?Vagy még adjak neki időt hogy rendbe tegye magában?Majdnem egy hete történt,tudom hogy nem kéne hogy érdekeljen de még mindig szeretem és most nem tudom hogy ő mit gondol/érez.

19L



2013. jan. 31. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt most én sem tudom. De ha előtte ő szakított, most meg beszél össze-vissza, akkor illene neki jelentkeznie
2013. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta ő keres, akkor nehogy már te szaladnál utána. Szerintem nem akar már tőled semmit, akkor jelentkezett volna. Nem vesz komolyan, jobb ha elfelejted.
2013. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudom:/

igazából a járás előtt is szeretett,de akkor sem mert lépni,nekem kellett kezdeményzeni:S

meg nem tudom hogy mennyire ciki,de reggel amikor leléptem a buliról ő a földön aludt és a táskámat ölelgette

2013. jan. 31. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit régi kérdés de ha érdekel:dumáltunk,közölte hogy egy barom volt és egy ideje újra együtt vagyunk
2013. máj. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!