Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam az igazat a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az igazat a barátomnak a tőle kapott karkötőről?

Figyelt kérdés
2007 karácsonyán kaptam egy ezüst karkötőt a barátomtól. Szép volt, tetszett is, csak kicsit nagy volt a karomra, ezért nem hordtam, gondoltam, majd megcsináltatom hogy kisebb legyen. Aztán ez valahogy elmaradt, nem volt rá időm, alkalmam, meg sokszor meg is feledkeztem róla. Barátom hónapokkal később kérdezte, miért nem használom a karkötőt? Mondtam, mert nagy rám, és nem szeretném hogy leessen rólam és elveszítsem. Ő mondta, akkor csináltassam meg.(persze akkor is elmaradt a csináltatás.) Pár hónapja elővettem a karkötőt, és olyan barna lett, olyan csúnya, elszíneződött, hogy nem akarom felvenni. Teljesen más színű lett. Most nem tudom, mit mondjak a barátomnak erről? Mondjam meg neki hogy gusztustalan lett ahogy kinéz a karkötő? Nem tudom, miért színeződött el, a dobozában tartottam amiben kaptam. Lehet, hogy kamu-ezüst? Aztán megkérdeztem a barátomat, mennyiért vette, elmondta nagy nehezen, 7000 Ft. Mi lehet vele a gond? Mit tegyek, elmondjam neki az igazságot? Lehet rosszul esne neki nagyon...
2009. szept. 7. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
szódabikarbónás vízbe egy éjjel alatt simán megtisztul. Te meg nőj fel.
2009. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért is nőjjek fel???
2009. szept. 7. 19:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
szódabikarbóna a megoldás. jobb esetben dörzsölgetni is elég, nem kell áztatni.
2009. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Mindenképpen ékszerészhez vidd,gyönyörű csillogóra varázsolja,ne kísérletezz mással,lehet,hogy még csúnyább lesz.(sógorom ékszerész,onnan tudom)
2009. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
és ha már az ékszerésznél vagy vetess is be belőle ;)
2009. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond,lehet kapni ezüsttisztító folyadékot, az nagyon szépen leviszi.
2009. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna is segit :)
2012. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!