Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam az igazat a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az igazat a barátomnak a tőle kapott karkötőről?

Figyelt kérdés
2007 karácsonyán kaptam egy ezüst karkötőt a barátomtól. Szép volt, tetszett is, csak kicsit nagy volt a karomra, ezért nem hordtam, gondoltam, majd megcsináltatom hogy kisebb legyen. Aztán ez valahogy elmaradt, nem volt rá időm, alkalmam, meg sokszor meg is feledkeztem róla. Barátom hónapokkal később kérdezte, miért nem használom a karkötőt? Mondtam, mert nagy rám, és nem szeretném hogy leessen rólam és elveszítsem. Ő mondta, akkor csináltassam meg.(persze akkor is elmaradt a csináltatás.) Pár hónapja elővettem a karkötőt, és olyan barna lett, olyan csúnya, elszíneződött, hogy nem akarom felvenni. Teljesen más színű lett. Most nem tudom, mit mondjak a barátomnak erről? Mondjam meg neki hogy gusztustalan lett ahogy kinéz a karkötő? Nem tudom, miért színeződött el, a dobozában tartottam amiben kaptam. Lehet, hogy kamu-ezüst? Aztán megkérdeztem a barátomat, mennyiért vette, elmondta nagy nehezen, 7000 Ft. Mi lehet vele a gond? Mit tegyek, elmondjam neki az igazságot? Lehet rosszul esne neki nagyon...
2009. szept. 7. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
:SSSSS ez cink basszus xD
2009. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

vidd el ékszerészhez és kérdezd meg, TALÁN, öcsém..

mer ha ezüst ak simán le lehet tisztítani...

2009. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
oxidálódott.fogj meg egy fogkefét és fogkrémet és mosd meg alaposan.ha viselted volna nem színeződött volna el, mert folyamatosan súrlódott volna.
2009. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond..:D csak oxidálódott...valószínű. de ha beviszed egy ékszerboltba szépen kitisztítják neked nem sok pénzért..és akkor már simán fel tudod venni:) és ha 7000 Ft volt tuti nem bizsu.:)
2009. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
előbb próbáld ki ezt, így kell ezüstöt tisztítani: jó szorosan becsomagolod alufóliába úgy,hogy a karkötő felé essen a fényesebb oldala, és beteszed főni egy forró vízzel teli lábasba. észre fogod venni,ha kész, egy pár perc múlva.ha így sem lesz jobb, akkor mondd el az igazat.
2009. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a fogkrém és a kefe tuti megoldás. esetleg egy éjszakát hagyd ázni fogkrémes vízben, utána súrold meg.


egy kérdés. ennyire nem fontos neked a barátod, hogy a szerelme jelképét nem hordtad? hogy lehet elfelejteni...

2009. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem fontos!!!
2009. szept. 7. 18:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak félek nehogy rosszul essen neki a story... Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. szept. 7. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, nincs semmi gond. csak elszineződött, mivel nem hordtad. Meg lehet tisztítani. A fogkrémet nem ajánlom, mert anno pár évvel ezelőtt még jó volt, de ma már nem olyan anyagokból készítik. Lehet venni háztartási boltokban ezüsttisztító folyadékot. Vagy ha nem szeretnél te ezzel vacakolni akkor vidd el az ékszerészhez, simán megcsinálják.

Csak nyugi:)

2009. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én a szódabikarbónát hallottam ezüsttisztításra
2009. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!