Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azok a párok akik facebookon annyira nagyon szeretik egymást és annyira "hepi" náluk minden, a való életben is ilyen boldogok?

Figyelt kérdés

Bennem ez a kérdés már felmerült,mert ismertem párokat,akik közösségi oldalakat eláztatták a sok nyálas ilyen-olyan szeretlekes dologgal,amúgy meg egy nagy kalap sz@r volt a kapcsolatuk.

De akkor mire jó ez az egész? Mért tartozik mindenkire,hogy ők mennyire nagyon,felhőtlenül boldogok?

Én pl azt sem szeretem kiírni,hogy kivel vagyok kapcsolatban,mert a közeli ismerősök úgyis tudják,másokra meg nem tartozik.


2013. febr. 15. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem van egy nagyon jó spanom, de sose téma köztünk a nője meg a kapcsolata.

mindig kint van hogy örökké szerelemben, meg ilyen nyáladványok, gondoltam legyenek csak boldogok amíg nem traktál engem is vele.

aztán csaptunk egy házibulit és végig az volt hogy ők kint a lépcsőn ordenárén veszekedtek.

egy közelebbi spanja mondta is hogy folyton ez megy.

szóval ők a neten boldogabbak, meg gondolom még hol

aztán van másik ismerősöm, annak is kint hogy hogy a pitsuli jegyese, meg fodítva, a spanom menyasszonya, több szív volt ott mint a cardiologián - aztán megtaláltam a nő blogját, ahol minden másnap azon sírt hogy milyen boldogtalan, és kakkant a fejére a gyerek, meg mindig valami exéről folyik a szó akit szemmel megtudna gyilkolni

szóval ilyen nagy ez a boldogság

de tuti van olyan is akinél valódi

2013. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát tuti van,akiknél valódi,de ha valódi,akkor minek mutogatni,meg hangoztatni?! Nem értem én ezt,de nyilván így közel a 25-höz már túl öreg vagyok :D!

Ja és nem csak a tinik,sőőőőőt nem a tinik csinálják ezt főképp,hanem az én korosztályom. Mert a tiniknél,még érthető is.

2013. febr. 15. 01:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1-2 ismerősöm,aki elárasztja szottyal a fb-ot.Hányinger...Ráadásul napi-heti szinten szakítanak,majd kibékülnek....Nem tudom,mire jó ez.Mi egyáltalán nem is kommentelgetjük meg lájkolgatjuk egymás képét,mégis több éve együtt vagyunk zökkenőmentesen.Mi sem vagyunk híve a nyálcsurgatós "mutassuk meg a világnak a szerelmünket" című történetnek.
2013. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hm, nálunk ez fordítva megy. Facebookon napi 20-30 percet beszélünk, mert igazából nem nagyon tudunk órákig csevegni az unalmas hétköznapokról (meg én valahogy bele se tudom élni magam a virtuális beszédekbe vele), de ha együtt vagyunk, nyaljuk-faljuk egymást, álmodozunk, hülyülünk, terveket szövögetünk. Chaten valahogy olyan száraz az egész. ,,csók, milyen napod volt, ettem ezt meg azt, jó éjt" Ezek alapján mintha közös témánk se lenne, de élőben teljesen más a dolog.
2013. febr. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok az egyetlen :)!
2013. febr. 15. 02:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2013. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek a magánéletet egyáltalán megosztani bárkivel is! Hisz a nevében is benne van:magán!!! Sok aberrált hülye.
2013. febr. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Hát ez az!

Nekem pl van olyan lány ismerősöm,aki nem egyszer tett fel olyan képet face-re,amin a pasijával fekszenek az ágyon,pucéran,persze semmi nem látszik,sak azért sejthető,hogy nincs rajtuk ruha,meg kócosak és akkor oda írja a kép alá/főlé,hogy "Csodás este" meg hogy "Boldogan"...Jó hogy nem azt,hogy "de jót d.gtunk..."

Nekem ez olyan gáz!

2013. febr. 15. 04:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is fent vagyunk párommal fészen, de sose nyálaskodunk. Szerintem is hülye szokás. Nem oda tartozik. Mi is imádjuk egymást, de nem posztoljuk ki. Egyszerűen odamegyek hozzá személyesen és elmondom neki, megcsókolom stb. Ez csak 2 emberre tartozik sosem értettem, hogy mire jó ez, hogy mind az 500-1000 ismerősnek bizonyítják. Másnak mi köze van hozzá?! Ez csak ilyen felvágás szerintem.
2013. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki mennyit posztol a Facebook-on, nem attól függ, mennyire szereti a párját, hanem attól, hogy mennyi ráérő ideje van és hogy mennyire szereti használni a Facebook-ot.


Emellett vannak, akik már két napos kapcsolat után is ömlengenek, mennyire szerelmesek, de az ő dolguk, engem nem zavar. Zavaró embereket nem is tartok az ismerőseim közt számon. Nem is tudom megérteni, mikor egyesek azon nyafognak, hogy milyen idegesítő dolgokat raknak ki az ismerőseik. Mi a fenének kellenek valakinek olyan ismerősök, akik idegesítenek? Miért kell boldog-boldogtalant bejelölni és visszajelölni? Nem beszélve arról, hogy le lehet iratkozni az üzenőfalukról is és volt-nincs idegesítő posztolgatás.


Én szeretem a szép idézeteket, meg tudom, hogy a legtöbb ismerősöm is, úgyhogy szoktam kitenni nekem tetszőket, szerelmeseket is, de a magánéletemet azért nem ott élem. Azt is kiírom, hogy kapcsolatban vagyok, sőt, közös képek is vannak fent, mert nekem csak olyan ismerőseim vannak, akik amúgy is tudják és én is szívesen nézegetem a családi képeiket, ők is az enyémeket, főleg akikkel régen láttuk egymást.

Ja, igen. A való életben is boldogok vagyunk a férjemmel.

2013. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!