Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Igaz az, hogy a nők szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők szeretik a biszexuális pasikat?

Figyelt kérdés
A nők őszinte véleménye érdekel

2013. febr. 10. 21:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kort és nemet írjatok!
2013. febr. 10. 21:27
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem, sőt elviselhetetlen lenne. Képtelen lennék egy biszexuális férfivel együtt lenni. Sima szex sem menne, undorodom két férfi aktusától és csak ez járna az eszemben, hogy vajon ki volt már benne, vagy ő kiben volt.
2013. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

nem ugrálnék örömömben, ha kiderülne, hogy a párom biszex


már csak azért sem, mert az azt jelentené, hogy kizárólag mellettem nem kapja meg azt, amire igazán vágyik,

és

nem tolerálnám, hogy félre menjen azért, hogy AZT is megkapja.

Nem számít, hogy férfival csinálná, akkor is megcsalás.

2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
nem bírnék biszexuális pasival lenni, hogytoly az járna a fejemben hogy kivel-mivel volt előttem meg előbb utóbb ugyis kivánni kezdené a pasikat
2013. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Antihater ***** válasza:
44%

Szerintem félreértelmeztétek a kérdést, nem a megcsalásról volt szó, vagy hogy kivel volt előzőleg... egy bi pasi is lehet monogám

honnan jön az a feltételezés, hogy akkor egyből félrekacsingat aki bi?


És ha már itt tartunk, egy hetero pasiról ki tudja, hogy melyik sarki qurvával volt előzőleg, úgyhogy ebben nem is látom a logikát, hogy miért undorodik a fölöttem szóló attól, hogy a bi pasi kiben volt, vagy ki volt benne O.o és mivel egy csaj a "saját tagjával" nem igazán lehet egy bi pasiban benne, így nem is értem, hogy milyen alapon zavarja, ha már ott jártak... a barna maci amúgy is ott jár ki, nála pedig nincs undorítóbb, úgyhogy érthetetlen számomra miért lesz attól undorítóbb ha már jártak a barlangjában xD

Én sem reklamálok, ha egy nő már nem szűz... a fentebb szóló logikáját követve: ki tudja ki járt már ott...

2013. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Engem mindig is foglalkoztatott, hogy milyen lehet két pasi együtt, esetleg velük együtt. Ahogyan a férfiakat izgatja két nő, úgy engem is a két pasas. Nincs ebben semmi gáz szerintem.
2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok, bocs, 37/N
2013. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Az teljesen termeszetes,hogy volt a pasi elottem is nokkel.

De undoritonak tartanam,hogy pasik seggeben volt a farka,es utana az en puncimba tegye.A hanyhatnek jon ram ennek a gondolatatol is.Meg,hogy nemcsak a jo csajokat nezi meg az utcan,hanem a ferfiakat is stiloli.

Onmagaban nincs bajom a homoszexualitassal,csak en nem akarok ilyesmit latni,es azt sem,hogy egy pasi,aki mas pasikkal dug,hozzam erjen.

A megcsalasrol azt gondolom,hogy egy hetero is ugyanugy megcsalhat.

De ha egy pasi egy masik pasival csalna meg,az meg megalazobb lenne,mintha novel tenne.

Es en onmagaban attol undorodom,hogy egy pasi mas pasikhoz er hozza,aztan meg tolem is akarjon valamit.

Lehet,hogy marha nagy divat lett a biszexualitas,hogy mindenki,mindenkivel dug,a nagy liberalizmus,meg ujitas,divatb.zisag,de engem nem vonz,sot taszit,hogy bealljak ebbe a sorba.

2013. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

"már csak azért sem, mert az azt jelentené, hogy kizárólag mellettem nem kapja meg azt, amire igazán vágyik"

Te sem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent az, hogy biszexuális.

A nézőpontod kb. olyan, mint ha egy pasinak bejönnek a szőke és a barna hajú nők is. Ha most egy szőkével jár, akkor - a logikád szerint - mindenképp megcsalná, mert neki muszáj lenne egy barnával is csinálni, mivel csak az egyik mellett nem tudja megkapni, amit akar?

Bullshit.

2013. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem igaz! L/20
2013. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!