Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézeget a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget a barátom szexpartner kereső oldalakat?

Figyelt kérdés
A netes előzményekben találtam meg őket, rákeresve a megyére ahol lakik, több linken adott csaj szerepelt képekkel. Társkereső oldalakat is megnyitott, az egyiknél több linket láttam az előzményekben. Most ezt hogy lehet értelmezni? Hogyan beszélhetnék vele erről.............

2013. febr. 14. 20:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és azt mondta, hogy online filmnézéses oldalon volt hirdetés, és rákattintott megnézni mi az, és megnézett pár képet, hogy mégis kik regisztrálhatnak oda. A társkereső oldallal kapcsban meg azt mondta, hogy azt is csak megnézte és hozzátette, talán akkor lehetett, amikor rossz volt kettőnk közt a viszony. Meg még csalódott volt, hogy belenéztem az előzményekbe. Ne csodálkozzon, ha itthagyja rám a laptopját...
2013. febr. 15. 17:02
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

1) Ha rendesen lepippantanád az igényeinek megfelelő módon és gyakorisággal, eszébe sem fog juntni, hogy ott keresgéljen. Ha elégedett, nem kell neki más.

2) nem elég, hogy nem teszed meg, még saját önbizalmad is a gyalogbéka feneke alatt van, különben nem a böngészőjét kutatnád... azzal is kellene foglalkozni egy picit.

Azaz kapd össze magad, különben hamar lapátra kerülsz...

2013. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 omba ***** válasza:

Persze, hogy ő a mérges.... - mert megnézted, mit néz???

Azért ne legyél naiv!

2013. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es, elolvastad volna az előző hozzászólásokat, nem írnál hülyeségeket!
2013. febr. 19. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!