Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Tényleg szeret?

Figyelt kérdés
A mai napon 1 hónap eggyütt lét után megkérte a barátom a kezem. ezek szerint szeret és komolyan gondolja? tudom hogy szeret érzem-.
2013. febr. 14. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap együttlét után szűrted le hogy összeilletek? :)

Engem a férjem 3 évnyi együttélés után is meg tud lepni, olyan dolgokat csinál hogy fejreállok tőle.

Mindenesetre én azt mondom mondj igent ha szeretnél, mert egy gyűrű magában az égvilágon semmit nem jelent.

Esküvőt viszont ne tervezz be még egy jó ideig.


Hogy komolyan gondolja-e? 1 hónapnyi járás után még azt sem gondoljuk komolyan hogy másnap a másik mellett leszünk-e még.


Azt pedig hogy összeilletek, majd akkor mondd ha már ismered a srácot.

2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasimmal is így éreztem, aztán már rég nem vagyunk együtt. Jó, ez speciel az én esetem volt, de csak arra akarok rámutatni, hogy minden friss pár így gondolkodik, de nem szabad elsietni a dolgokat. De lehet, hogy hiába akarjuk, hogy az eszedre hallgass, elvakult szerelmes vagy...
2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap...hagyjál már és nőj fel :D
2013. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
majd kiderül. óvatos leszek. és köszönöm
2013. febr. 14. 16:18
 15/15 A kérdező kommentje:
azért elfogadom a gyűrűt
2013. febr. 14. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!