Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lakótársa büdös....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lakótársa büdös. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztem össze a barátommal albérletbe. Sajna csak úgy bírjuk anyagilag, ha a régi lakótársa is ott van, akit amúgy sem lenne fer elküldeni, mivel hamarabb ott volt már, mint én. A bajom az, hogy a srác büdös: nem izzadságszagú, hanem egyfajta csípős tataszaga van neki, az ágyának és az összes ruhájának. Nem bírom megszokni. Már megkértük, de ő nem érzi magán, se a ruháján, így nem ért minket. Odáig fajult a dolog, hogy néha már össze is kapunk a barátommal a dolgon. Ő mindig aláírja, hogy igazam, hiszen ő is érzi. MIT TEGYEK? Hogy lehetne szagtalanítani?
2013. febr. 12. 03:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Na jó, sosem gondoltam volna, hogy ezt pont én mondom majd, de vegyetek Bríz Vántáccs Minisprét. Ebből állítólag kapható mozgásérzékelős változat. Olyan színe, alakja van, kint egy kőnek, és mikor elhalad előtte valaki, fúj egyet, illatosít. Vagy - ha bírjátok, nem fáj tőle a fejetek - égessetek füstölőt, sokfélét lehet kapni, válasszatok olyat, aminek egész jó illata van. Esetleg szerezzetek be néhány erős kocsiillatosítót, és "szórjatok el" párat a lakásban. Na meg szellőztessetek gyakran, bár ilyen hidegben ez nem biztos, hogy célszerű.
2013. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Gift válasza:

Az a bríz vántáccs nem jó, tapasztalat! Az én barátom öccsének is büdös a szobája, de ő el is hanyagolja magát, meg lábgombája van. Neki is beraktak a szobájába ilyet, nagyon erős szaga van, és nekem már attól van hányingerem, keveredik a kettő, sőt káros az egészségre formaldehid és a naftalin van bennük. Sajnos én nem szólhatok bele, mert nem lakom ott, de van itt egy link, olvasd el: [link]

Ezek elött érdemes kimosni minden ágyneműt, ruhát magasabb hőfokon. Megfigyelni van e penész a falon. Ha felhívjatok rá a figyelmét, használtok vele, még ha elsőre nem is tűnik annak. ;)

2013. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg káros, akkor ne használjatok vántáccsot, nem tudtam :O De lehetőségként ott vannak még a növények például. A narancs kiszárított héja is bocsájt ki egyfajta illatot, de az nem túl erős.
2013. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
ez a szex
2013. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem szagolgatnád az ágyát és a ruháját?

Egyáltalán miért mész be a szobájába?

2013. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A rossz hír az, hogy ezen nem fog változtatni, hiába kéritek szépen/csúnyán, ez többszörös tapasztalat. Egyetem alatt nagyon sokféle emberrel laktam együtt, a büdöseken se a könyörgés, se a kiabálás, se a kulturált elbeszélgetés nem segített. Még annyiból rosszabb is lett a helyzet, hogy a kevésbé lobbanékony mélyen megbántódott és nem szólt hozzánk, a pattogósabb fajtának pedig még neki állt feljebb, de ami a közös volt bennük, hogy éltek továbbra is a büdösségükben. Ebből nem lehet jól kijönni, szóval ez az opció kizárva. Annyi segít, hogy mindig becsukjátok a szobája ajtaját, amikor nincs otthon, hogy ne dőljön ki a bűz tőle és gyakran szellőztettek, vesztek lakásillatosítókat, gyakran mostok fel Ajaxszal (ez a legerősebb illatú felmosó), gyakran mossátok a plédeket, ágytakarókat, függönyt. Én is ezt csináltam. A fürdőt, vécét gyakran takarítsátok.
2013. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként még szintén tapasztalat alapján mondom, hogy vannak emberek, akik a fürdés ellenére is büdösek, mert ilyen a testkémiájuk. Laktam együtt ilyennel, tudtuk, hogy fürdik, mert hallottuk a vízcsogobást és tusfürdős pára volt utána. De mégis ilyen undorító testszaga volt.
2013. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősön, fura penész szerű csípős, dohos szaga van, ő ezt nem érzi, szerintem valahol penész lehet a házban vagy nem tudom.
2013. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik akár hányszor mosakodnak stb nem múlik el a szag mert nekik ez a természetes szaguk..tapasztalatból beszélek. Volt egy kolis szobatársam aki roma volt és naponta többször is fürdött mégis megmaradt az a jellegzetes szaga ami ellen nem tudott tenni semmit...mi sosem mondtuk neki mert nem akartuk megsérteni hiszen elfogadtuk ilyennek. Egyébként nem vagyok rasszista nem itélem el őket...ez csak egyfajta tapasztalatként mondtam :D
2013. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ok 1-2 naponta furdik...

furdik vagy zuhanyzik?

van ilyen tusolorozsaja? mert sztem atkenni magad tusfurdovel nem mindig eleg... legalabbis en jobban erzem

magam ha atdorgolom a testem ezzel a rozsaval ami jol felhabositja a vizet.


a ruhajat milyen gyakran mossa a ruhait?

nekem szegyen nem szegyen rokonok voltak egy idoben hogy furodtek ok minden nap de mosni mar nem tudott as 5 fos csalad rendesen...

igy mindig volt egy olyasfajta szaguk mint amit te is irsz...


a mosas is nagyon fontos!


agynemut milyen gyakran mos?

a matraca hany eves? lehet az is rohad mar...


szelloztet a szobajaban? ez a masik amitol en falnak megyek...

ha nem szelloztetnek tel van vagy nem tel a xar levegot is cserelni kell!

mert poshadvanyszag van...

2013. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!