Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizetne nekem egy bulvárlap azért, ha bizonyítani tudom, hogy egy nős híresség szeretője voltam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Gyors kérdés: ha mindenki itt szapulja a kérdezőt, én miért is lettem lepontozva?
2013. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
21es, a kérdező is le tud pontozni...
2013. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Ja, persze, de amikor írtam 32%-on voltam, azt nem ő hozta össze egyedül (hacsak nincs sok regisztrációja).


Csak azért kérdeztem, mert az elején mindenki hasonló véleményen volt, ők 100%-ot kaptak, és nem értettem, mi volt ennyire irritáló az én posztomban.

2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem amíg a szeretője voltál kérdező,addig kaptál tőle ajándékokat és lehet,hogy anyagilag is támogatott.

Most viszont,hogy már nem tart Rád igényt,(lehet,hogy lecserélt téged egy jobbra),így már Te dühből ilyent művelnél.

Sajnállak,hogy ilyen ostoba vagy!Talán abban a hitben voltál,hogy érted majd ott hagyja a családját...

Ebből a vizes lepedő ráhúzásból Te fogsz rosszabul kijönni...

U.i.:Csak megnyugtatásnak írom,hogy szerintem rajtad kívül,veled egyidőben több szeretője is volt.

2013. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet, légyszi. És privátban írd meg, ki volt az a híresség.
2013. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként senkit nem pontoztam sem fel, sem le. Igazatok van, valóban gerinctelen húzás lenne tőlem, és nem is jönnék ki jól a dologból. Azt hiszem hirtelen felinulásból írtam ki a kérdést.
2013. febr. 8. 14:53
 27/37 anonim ***** válasza:
Beismerésed előtt leborultam (nem irónia, csak sajnos ritka emberi tulajdonság, hogy valaki tud visszakozni, és nem rest közölni a felismerését)!
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Őszintén.. én már nem is a pénzért csinálnám, hanem azért hogy az a szemét lebukjon :D
2013. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

hm

ki volt?orbán viki?:)

v színész,énekes?:))

ha kiadod bulvárnak,jobban szenvedsz,mint most

2013. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Színész. Egyébként már megbeszéltem vele a dolgot, rendes volt. Már nem haragszom rá, csak tényleg ideges voltam a kérdés kiírásakor. Elváltak az útjaink végül.
2013. febr. 10. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!