Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizetne nekem egy bulvárlap azért, ha bizonyítani tudom, hogy egy nős híresség szeretője voltam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk durva szex videókkal nagyobb sikered lenne :D Feltéve ha ízléses kinézeted van. :D vagy pár kép ahogy épp dolgozik rajtad vagy ilyenek.
2013. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
nem érdekelnek az ilyen hírek, rajtam aztán nem gazdagszol meg, pont olyan ember vagy te is, ő, mint akárki más, mitől lenne ugyan ez érdekes? amikor a csapból is ez folyik...
2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

szerintem megbánnád..

nem érne annyit az az összeg, amibe a cikk után sokan néznének, már bocsi.

erről most annak a szakács pasinak, Kovács Lázárnak az esete jutott az eszembe, szánalmas volt az a nő, hogy ország világ előtt teregette ki a magánéletüket, holott már lerendezett ügy volt, a felesége is tudott róla..

szóval ha mindenképpen "bosszút" akarsz állni, már eszközöket is be lehet vetni..

amúgy felvetted, ahogy szexeltek??

2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
46%

"Magánvéleményekre nem vagyok kíváncsi!" - Ez nem így működik! Ha bemégy a boltba, ott nem kérsz magánvéleményt, mert a termékért fizetsz, itt SZÍVESSÉGET kértél, ez k*rva nagy különbség. Másrészt meg minket miért érdekelne, hogy te kíváncsi vagy e a véleményünkre?


"Baromira megérdemli, csúnyán átvert." <-> "Mennyit fizetne nekem egy bulvárlap"


Az igazi őszinte, gerinces bosszú: ha megbántottak, övön alul, a gyenge pontra mész, ha meg már ott van, akkor miért is ne csinálnál pénzt belőle... Emberi méltóságod ékes bizonyítéka, hogy képes lennél kiárusítani a saját magánéleted, csak azért, hogy neki is fájjon. Ha tényleg ütős sztori lenne belőle, akkor te lennél ország-világ r1banca, de megéri, mert talán ő is szív belőle - más kérdés, hogy mint híresség, még az is lehet, hogy szívességet is tennél neki az ingyen sajtóval...

2013. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen vamzer fotóért 10000 ft jár.

Neked ennyiért megéri tönkre tenni?

2013. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ki az a híresség? Ha Brad Pitt amikor Magyarországon járt akkor arra lehet kapnának! :D
2013. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki szeretője voltál,eleve nem lehetsz valami okos...

Kérdezz meg pár ujságot,ne minket,és tényleg undorító vagy.

2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Arctalanul nem tehetnéd mert itt pont te lennél a lényeg hogy ki az a szuka aki elcsábította a férfit.. tudod mindig a férfi az áldozat, akit egy gátlástalan riherongy bűnbe vitt. Az egy másik dolog, hogy 90%ban a család megbocsát és te lennél a bűnösnek kikiáltva.
2013. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Én spec. utálom a bulvárlapokat. Nem olyan kiadónál vagyok, hanem egy másiknál.

Igazából szerintem csúnya dolog mással kavarni, ha van valakija, ennek a teteje ha kipakolják. Ezenkívül utálok minden bulvárújságot + a tv-be a híreket, mert ezek mind rajongások. Ráadásul a sok (elnézést!) hülye szídja a sztárokat, hogy milyen gazdagok/népszerűek és közbe annyi esze nincs, hogyha kihagyná az életéből a bulvárújságot meg a többi ilyen fenét, akkor nem pénzelné őket.

2013. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Ugye tisztában vagy vele, hogy rohadtul te fogod megszívni ezt az egészet és jól meghurcolnak majd páran a való életben? :D

Jól gondold meg. ;)

2013. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!