Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak (szerelem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak (szerelem) kapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket esetleges ne botlások és elirások miatt nézzétek, hogy hol köthetnétek belém előre is köszönöm.

Szóval amikor tetszki egy csaj/szerelmes vagyok a tanulás a sport és úgy a hétköznapok sokkal jobban alakulnak, a sportra sokkal jobban tudok odafigyelni. Lehet ez közvetlen szerelem vagy csak megtetszik vmi híresség. 1 éve volt igazi testközeli szerelmem, de nem nagyon let belőle semmi. Mostanába csak egy híresség is kiteszi is már is jobban meg miinden. De az elmúlt 1-2 hétbe elmúlt ez az érzés is. Lassúak és unalmasak a hetek, a sport nem megy olyan jól. Elég hülye kérdés de lehetséges, hogy felgyorsítsam ezt az érzést? Pontosabban hamarabb beleszeretni csajokba? Valami ötlet? Az a helyzet, hogy sportoló életet élek, tehát nem nagyon van időm semmire. Megadott időben fekszem, kelek. Mindennap szinte ugyanaz. Hétvégékre meg ott a számitógép, vagy a haverok. Eddigi iskoláimba csak szar csajok jártak. Köszi

15/F



2012. okt. 20. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hehe kb én is így voltam evvel pont 15 évesen:)
2012. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!