Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet távkapcsolatban élni? Nem hiányzik a társ hogy mindig nincs veled?

Figyelt kérdés
Mikor találkoztok? hány km van köztetek ?
2009. szept. 5. 10:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, a barátom 25, több, mint 1 éve vagyunk együtt. 300 km van köztünk. Igazából nálunk a korom miatt nehéz összehozni a találkozásokat, most meg ráadásul készülök az érettségire is, szóval csak remélem, hogy nem hidegülünk majd el egymástól. Amúgy szerintem egy idő után meglehet szokni, hogy van barátod, de csak ritkán találkoztok. Én pl. mindig sírok mikor elmegy és az a napom tiszta depis, de aztán múlnak a napok, a hetek és azt veszem észre, hogy nem is hiányzik nagyon....mert megszoktam, hogy egyedül vagyok. És mikor újra látom, majd pedig elmegy, akkor megint csak sírok és sírok és ez így megy már 14 hónapja......
2009. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!