Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet távkapcsolatban élni? Nem hiányzik a társ hogy mindig nincs veled?

Figyelt kérdés
Mikor találkoztok? hány km van köztetek ?
2009. szept. 5. 10:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
jópár ezer km van köztünk, és havonta egy hetet vagyunk együtt. nem éppen jó, de megéri rá várni! :)
2009. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Minket 120 km választ el, de az msn-en az minden nap alap, vagy ha nem, akkor telefonon beszélünk. Persze, hogy hiányzik, nem ias kicsit, de az tartja bennem a lelket, hogy fogunk mi még találkozni.:)
2009. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Normális távkapcsolat márpedig nincs, egészséges ember nem viselné el hosszú távon hogy egy nyomorult levelező programon keresztül gügyög párat a párjának aztán meg hetente vagy ritkábban tud vele személyesen találkozni, átölelni vagy valamit. Nekem pl ha szimplán hetente sikerülne lefeküdnünk se volna túl sok, de ha még olyanná fajulna hogy ilyen közönként látom, rövid úton abbahagynám az egész erőlködést, nem jó ez egyik félnek se.
2009. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a távkapcs csak akkor működik igazán ha nagy a szerelem és meg van a bizalom és persze sok áldozattal is jár. Az előttem lévőnek, úgy látszik nem volt szerencsélye vagy akarat ereje.. Én már 14hónapja élek távkapcsolatban. Havonta 1 hetet tudunk együtt lenni. Pokolian rossz mikor nincs velem és iszonyatosan hiányzik.Viszont úgy gondolom ezt évekig nem lehet húzni. Közelebb kell költözni egymáshoz én most ezen munkálkodom...
2009. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
félek belevágni , de most is szeretem , sőt szerelmes is vagyok azt hiszem , magamban bízok annyira hogy tudom nem hagynám el sosem de ő nem tudom elhagyna vagy sem , mivel férfi ezért több szex kell neki és akkor megcsalna ...
2009. szept. 11. 15:05
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Még hányszor akarod megkérdezni ezt a hülyeséget, felejtsd már el a marson élő pasidat, nem fog a két szemedért majd ilyen távkapcsolatosdit játszani, ezzel a maszlaggal meg ne jöjjön senki, hogy ez mennyire megerősíti a szerelmet és legalább jobban örülünk mikor ritkán látjuk egymást, persze, még mit ne?! Szimplán csak átb*sszátok a saját érzéseiteket meg feleslegesen veritek az időtöket céltalan hülyeségre.
2009. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Huuu egy par hozzaszolason nem kicsit akadtam ki...

Miert kell ennyire flegman valaszolni a kerdezonek?Te jo eg csak neztem,hogy ezek meg erzni is tudnak vajjon.

Tavkapcsolatom van nekem is!Es?2 evet kibirunk igy aztan osszekoltozzunk vagy nem tudom..Meg volt egy olyan valaszolo is,hogy a ket szep szemedert nem fog veled maradni.Ha csak a szex kell neki menjen a k***akhoz azt megkapja annak nem baratno kell!Ha naivnak gondoltok oke!

Amugy ezert jo keresztyeny baratot keresni a szex hianya miatt tuti nem hagy el:D

2009. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Vannak itt olyanok akik nem tudják elfogadni , hogy távkapcsolatban is lehet élni , mert nekik annyira fontos a szex hogy 1 napot sem tudnak kibirni nélküle. Megprobálom és ha nem megy akkor legalább megtapasztaltam és ezzel sem leszek kevesebb ember
2009. szept. 11. 16:07
 19/21 A kérdező kommentje:
ja és bocs de én csak most az egyszer kérdeztem meg , lehet más is megkérdezte :) további szép napot
2009. szept. 11. 16:07
 20/21 anonim válasza:

Minket több mint 400 km választ el egymástól. Ritkán tudunk találkozni mert sokba kerül. Már 9 hónapja vagyunk együtt.


Csak annyit tudok mondani, hogy egy távkapcsolat igenis lehet működőképes. De nagyon-nagyon szeretni kell egymást hozzá, máskülönben esély sincs.

2009. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!