Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exemet? (lenn bőv. )

Figyelt kérdés

Kb. egy éve szakítottunk, de akkor még mindketten elég éretlenek voltunk egy kapcsolathoz... Akkor azt mondta, hogy esetleg majd pár év múlva megpróbálhatjuk újra. Én persze kiborultam és azóta se tudtam tovább lépni.

Szeretném őt visszakapni, de fogalmam sincs hogyan. Egyszerűen csak beszéljek vele? De annyira rettegek a választól. Most lesz egy kisebb suli bál 2 hét múlva. Esetleg ott? Vagy mi legyen??

Azóta egyikünknek se volt senkije.

Segítsetek!


2013. febr. 7. 21:37
 1/8 anonim válasza:
Rad var.Csapj le ra.Ne felj ha eddig nem volt senkije akkor rad vart.Beszelj vele.
2013. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bál jó ötletnek tűnik. Mindenképp mond el neki mit érzel ,mit szeretnél. Ha nem teszed meg akkor azt fogod bánni! Egyébként hány évesek vagytok?:)

L/15

2013. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benn sajnos biztos... Lehet, hogy csak nem akar komoly kapcsolatot vagy ilyesmi...

Ő 16, én 17... Jó mi, hogy egy fiatalabb srác után "sírok"?:)

2013. febr. 7. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. De ha előbb megpróbálod akkor talán téged vinne el a bálba..:D ami még romantikusabb lenne.
2013. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem az én exem,csak ott lett biztos,hogy nem,ahol iskoláról lett szó.

Hát,szerintem keress mást...

2013. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok mást keresni. Szeretem és szükségem van rá.:(
2013. febr. 7. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

úgy tudtam csak Amerikában nagy divat vinni a csajt bálba...

ha nem próbálsz rá, akkor nem tudod mi történhetett volna...kockáztass...

2013. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és beszélj vele, csak úgy általános dolgokról. Vedd fel vele újra a kapcsolatot. Írj rá facebookon. A bál elott megkérdezheted, hogy van-e partnerja a bálra-ha ebbol nem vágja le mi a helyzet akkor talán semmibol se. Bálban legyél ott neki, táncolgassatok és nyomasd neki a testi jeleket, hogy pl. csókolóznál esetleg simogasd, legyél kozel hozzá, nézz a szemébe, soakt mosolyogj.

A választól meg ne rettegj, ha elutasít hidd el megnyugodsz, ha meg nem, orulni fogsz.

2013. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!