Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a büszkeségem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel. Kétszer is. Először csak szünetet beszéltünk, 2 hét múlva elmentem, előtte is találkozgattunk, de két hét múlva megmondtam neki, hogy döntsünk. Ha folytatjuk, akkor csak én legyek mint pasi, tőlem azzal beszélget akivel akar, nem érdekel, de érezzem hogy én vagyok az egyetlen. Oké . Folytattuk. Éreztem, hogy kezdek irányítani, minden a legnagyobb rendben .


Egyébként azért volt szükség erre a kijelentésemre, mert mondta hogy még nem zárta le magában az exét, mivel hamar ugrott a kapcsolatunkba majd egy éves kapcs. után.


Na szóval éreztem hogy minden jó. Két hetet együtt voltunk, kérdeztem tőle, hogy jó e?! Mondta hogy igen nagyon jó, szeret. Már az összeköltözést tervezgettük, minden tényleg fain volt. Ez volt szombaton. Hétfőn felhívott, hogy átjönne. Kedden írt , hogy beugrik egyik haverjához. Hát ugorjál. Szerda 16.00 ig nem adott magáról életjelet.. Én facebookon írtam neki másnap hajnalban, mikor indultam munkába, hogy él e?! Aztán kettő fele, hívtam, mert a barátnője se tudott róla semmit. Aztán elértem négykor.


Kicsit összekaptunk, hogy nem igaz nem tudott keresni, ki is osztottam. Aztán este éreztem, valami nincs rendben, nem úgy ír neten, nem jó. Levette az összes közös képünket. Másnap elmentem hozzá, láttam az asztalon azért ott van a képünk, gondoltam nincs gáz. Beszélgettünk, majd mondta, hogy neki ez nem megy. Nagyon jó a kapcsolat, de nem kell neki kapcsolat, mert nem élte ki magát. Nem vágyik olyan dolgokra, amit egy kapcsolatban nem kaphat meg( Pasik ) , de egyszerűen nem akar kapcsolatot. Ez volt először is. Én ezt gyanúsnak tartom, mivel elmondása szerint vasárnap kigondolta ezt, de hétfőn még felhívott. namindegy. Hazajöttem.


Este írtam neki, hogy holnap elmegyeka cuccokért, meg elviszem az övét is. Aztán szombatot beszéltünk meg. Este 20 órát.Tegnap még rámírt, beszélgettünk, éreztem hogy megint kezemben a dolog. Ma fél hétkor írt egy sms-t hogy mégse jó nem tehetjük át máskorra (: ? Felhívtam, kérdeztem merre van ? mondja, hogy ismerősééknél? De még is merre? Ismerőséjéknél.. De édes, ne basszál már át, mégis hol?! Mondom.. egy ismerősöméknél. Rákérdeztem, hogy nem e exénél van? Erre felkapja a vizet, hogy nem b*zdmeg, mondom itt vagyok ismerősöméknél..Itt kérdeztem egy olyat, hogy de ha megmondanád jó lenne, mert szerettem volna valamit mondani.... De azt hogy kinél nem mondta meg. Aztán hétfőt megbeszéltük, hogy hétfőn találkozunk.


Kérdésem az lenne, hogy szerintetek elveszítettem a büszkeségem? Azzal, hogy faggattam? Hogy rákérdeztem az exére?(Féltékenység) Vagy hogy azt mondtam, szeretnék valamit mondani(Így arra következtethet, hogy újra nyalni akarok?) Hogy kaphatnám vissza a büszkeségem, hogy tiszteljen? Úgy tervezem, hogy hétfőn elviszem a cuccait, meg elhozom az enyémet, kicsit ott maradok beszélgetünk, de nem fogok rámozdulni, így megfog lepődni. Mit kéne tennem?


2013. febr. 2. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veszítetted el a büszkeséged, de el fogod ha nem szakítasz vele hétfőn.
2013. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod nem voltam utolsó csicska azért, mert még faggattam hogy hol van? Mikor semmi közöm már hozzá?
2013. febr. 2. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Büszkeség.. tisztelet...? Atyaég. Különben is mit akarsz? Hazudozik össze-vissza, nem kellesz neki. Szard le és kész.
2013. febr. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!