Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem párom bizalmát....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem párom bizalmát. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Párom azt hiszi ,hogy én megcsalom. De én nem csalom meg. Azt mondta ,hogy nagyon furcsán viselkedek az elmúlt időkben. Nagyon gyanakvó. Igaz adtam rá okot ,hogy gyanakodjon, de én megválaszoltam minden kérdését. Most nagyon bizalmatlan. Most nekem kell harcolni a szerelmünkért, hogy lássa, hogy én mindent megteszek érte. Nem volt még komoly kapcsolatom és nem tudom, hogy hogy kell bizonyítani. Kérlek segítsetek. Csináltam pá lépést amivel előrébb jutottam, de elakadtam.

Normális válaszokat kérek. Tapasztalatokat.

Köszönöm :)


2013. jan. 21. 18:00
 1/2 okoska31 ***** válasza:

a saját tapasztalatom az, hogy soha nem fogod visszaszerezni a bizalmát.

bár bizonyítást nem nyert - de ugye csak mondtad.


nem tudom mit tettél annak érdekében, hogy elveszítsd...

2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az ártatlanságot kell bizonyítani. Teperjen ő, amiért megrágalmazott.
2013. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!