Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Hazudtam a barátnőmnek, nem gondoltan hogy bármikor is baj lesz belőle. Most számonkérte rajtam és én bevallottam hogy tényleg hazugság volt. Minden bizalmát elveszítettem, de szeret engem ezért nem dobott.

Nem akarok egy megmérgezett párkapcsolatot, hogyan szerezzem vissza a bizalmát minél gyorsabban?


2013. jan. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,h mi volt a hazugság?!
2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bizalom visszaszerzéséhez egy dolog elengedhetetlen: az idő. Szóval türelem, most legyél vele mindig őszinte, és várj. Akár egy év is lehet, mire újra bízni tud benned, ha többet tényleg nem hazudsz neki.
2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy klisé, de igaz : a bizalom olyan mint egy tükör, ha egyszer összetöröd, megragaszthatod de soha nem lesz ugyanolyan.

Az én meglátásom az hogy mindenki érdemel egy esélyt, szóval mindenkibe megbízom, amíg meg nem tudom hogy nem érdemes rá, utána már lehet magyarázni a bizonyítványt, de mindig az marad bennem hogy ő 1x átbaszott, miért ne tenné meg újra?

2013. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A történet egésze és a karakteretek határozza meg. Ennyiböl semmit sem lehet mondani, tanácsolni.
2013. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bonyolult. de semmi megcsalással kapcolatos sincs a dologban. Régen összevesztünk valamin, én hazudtam annak érdekében hogy lezárjuk a vitát. Csak egy kis hazugság volt, de akkor is hazudtam.
2013. jan. 11. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit vagy kiről hazudtál?
2013. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5


Ez kevés ahhoz, hogy valakinek elveszíts a bizalmát. Annál jóval több kell. Úgy hogy vagy leírod az igazat és fogunk tudni segíteni, vagy ...

2013. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!