Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha hossú, illetve ha hibás amit leírok, de szükségem lenne a véleményetekre.

Volt egy beszélgetésem egy csajjal. Kameráztunk, mondta, hogy melege van és én mondtam, hogy hát akkor vetkőzzön lejjebb, de nem úgy gondoltam, hogy teljesen + mondtam neki, hogy aranyos

A barátnőm itt aludt pár napja nálam. Nekem el kellett mennem 10 percre, mondtam neki hogy addig gépezzen. Mikor visszajöttem,már durcizott, könnyesek voltak a szemei,és én nem tudtam, hogy mi van

Akkor mondta, hogy olvasgatott..Innen már egyből rájöttem.

Akkor este hozzám se szólt,és még sokáig nem.

Próbáltam tényleg mindennel kedveskedni neki, mindenhogy a kedvében járni

ahogy láttam sikerrel is jártam, mert jó lett minden köztünk :)

Néha rátört, hogy bizonyítsam be, hogy nekem csak ő kell. Próbáltam rengeteg féle módszert, de mindenre azt válaszolta, hogy "ezzel nem bizonyítasz semmit"

Másnap tisztán a jelét adta hogy nem kíváncsi rám. Mikor kísértem haza, hozzám se szólt, csak én beszéltem.


Fogalmam sincs mit tehetnék, hogy megbocsásson, és ismét megbízzon bennem.

Megköszöném mindenkinek aki végigolvasta. Ti mit tennétek? Szerintetek mit kellene tennem hogy változzon ez a helyzet?


2012. szept. 12. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szégyelld magad. Miért kell más lányokkal kamerázni,ha van barátnőd? Ez ultra gáz. Szégyelld magad,és ne csodáld,ha nem tudod visszaszerezni a bizalmát. Neki van igaza. Én a helyedben először is befejezném az ismerkedést a neten, meg a csajokkal való kamerázást és nagyon elgondolkodnék,hogy megérdemled-e azt a lányt,akivel vagy. Örülj inkább,hogy nem szakított veled egyből... gondolkodj el.
2012. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engeszteld tovább.. egyébként meg ha hisztis nem is vagy, túl sokat gondolsz bele a dologba. Oké most beégtél, DE nem dobot ki, úgyhogy jóó. Az hogy nem szólt hozzád, az teljesen oké, még haragszik nem is fog már rá másnapra megbocsátani.


Ez végül is neki elégtétel, hogy most te érzed rosszul magad, például attól hogy nem szól hozzád. Úgyhogy nehogy tényleg elkezd rinyálni hogy neked ez most milyen rossz, csak tartsd magad aztán ennyi és viseld el.

2012. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó, ez a dolog augusztus utolsó hete óta húzódik, és nem heverte ki =/
2012. szept. 12. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:

áá az még semmi, akkor az kb. 3 hét. Most azért itt nem arról van szó, hogy elfejtetted a találka időpontját és késtél 1,5 órát, hanem eléggé megbántottad ha nem is szándékosan, egy félreérthető helyzettel.


Még nyuugii, majd ha mondjuk már novemberben is ezzel küszködsz és semmivel se lett köztettek jobb a dolog akkor már tényleg aggódhatsz.

2012. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nam az a probléma hogy múlik az idő, hanem hogy a barátnőm egyre közeledik hogy kimondja a kapcsolatunk végét, ez persze akkor történik meg, ha nem tudok valahogy változtatni a helyzeten. De nekem semmi ötletem nincs. Mindent ellőttem amit tudtam.

Költséges dolgk kizárva =/

2012. szept. 12. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó tök mind1 addig ne add fel amíg nincs vége. Már csak magad miatt se, ha már így is úgyis vége pl akkor nem mind1?


Esetleg vegyél neki egy milka csokit az nem költséges. Aztán lepd meg vele valamikor, mondjuk egy kis szöveggel mellé.

2012. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milka csokit ugyan már. attól nem fog bízni benne megint. Mondd meg a csajnak akivel webcamoztál ,h te nem akarsz tőle SOHA semmit és imádod a barátnőd és ,h nem kamoztok többet, ha jó barátod a lány akkor meg fogja érteni +lehet ,h jó lenne(csak ha érdekli ,de ne erőltesd) megmutatni azt a beszélgetést amit beszéltél a kamos csajjal. és a költséges dolgokat kizárni így nemigen lehet, mutasd meg neki ,h mennyire fontos és küldj egy csokor rózsát neki vagy valami kis személyes üzenettel, ennyit megengedhetnél ha ennyire fontos ez a lány neked (szüleidtől nem tudsz kérni? 1 rózsa 5oo ft körül van ..veszel 5 öt +kis díszt az kb 3ooo, nem hiszem ,h annyira durva)
2012. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:I hát én igazából arra a nagyobb milkára gondoltam, mint a mercy ilyen bonbon szerű.


[link]


de egyébként még jobb ha veszel mellé rózsát is, plusz megmutathatod neki ezt a beszélgetést. Illetve nem tudom hogy ezt gondolom már alapból mondtad, hogy nem őt szereted stb., PERSZE egy kis ráerősítés nem árthat, ha egyáltalán még tartod a csajjal a kapcsolatot.


Ha nem akkor meg vigyél neki rozsát meg csokit, ha nem értékeli akkor meg HP, akiért felesleges teperned. Szóval ha ezek után se reagál, AKKOR te ne csinálj semmit, nem kell mérgesnek lenni, vagy jóó akkor ennyi, semmi. Oké odaadtad a legjobb ha nem mondasz semmit és elmész, aztán majd keressen ha akar de TE ne.

2012. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!