Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én milyen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én milyen vagyok első ránézésre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


amúgy iszonyatosan önbizalom hiányos vagyok :S :) ezért kérdezlek meg titeket :)

szerintetek lehet barátom?

17/L


[link]



2013. febr. 7. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 22. 12:42
 52/66 anonim ***** válasza:
Szívesen! ;)
2013. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek szerintem kb ugyanaz a célja, mint mikor a csajok odaírják facen a képhez, hogy "csúnya vagyok". Azt várják/várja a kedves kérdező is, hogy 100-an mondják/írják le neki, hogy valójában nem csúnya.
2013. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 ivilicious ***** válasza:
sztem nincs önbizalom hiánynak nyoma,és nem is kell...de egy alvás rádférne,ja
2013. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim válasza:
Szép vagy ugyhogy semmi okod nincs az önbizalomhiányra. Az h fiud lesz-e az a belsődön is múlik. Amúgy szexi vagy.
2013. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
#53-as: Ja, hát van benne valami, de facen inkább ilyen tipikus "kispi**ák" szoktak ilyeneket írni, a kérdést feltevő hölgy pedig nekem kifejezetten szimpatikus első ránézésre. A faces csajok azért írogatják, hogy csúnyák, mert kell nekik az ajnározás, hogy jajj de szép vagy, jajj de szexi vagy stb... A kérdező lány viszont tényleg önbizalom hiányosnak tűnik az alapján, amit írt, és a képeken is látszik, hogy van benne visszafogottság, nem egy partiribanc. :)
2013. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék egy fodrászhoz, mást nem tudok neked mondani, nem jössz be.

29/F

2013. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, tetszel, de a facebookot miért írtad oda? :D
2013. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
így akar ismerkedni..
2013. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
első gondolatom: hmm de kislányos arca van :) aztán néztem a többi képet....nagyon aranyos kedves arcod van...de a sminkelés! tényleg tanulj meg szépen kifinomultan sminkelni. a pasik amúgy sem szeretik ha egy lány nagyon ki van kenve. ne legyen önbizalomhiányod, csak légy önmagad és fogadd el,hogy te így vagy szép és jó. és ne felejtsd el,hogy mindenkinek megvan a párja az életben!
2013. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!