Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én milyen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én milyen vagyok első ránézésre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


amúgy iszonyatosan önbizalom hiányos vagyok :S :) ezért kérdezlek meg titeket :)

szerintetek lehet barátom?

17/L


[link]



2013. febr. 7. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy, tipikusan úgy nézel ki, hogy rengeteg srác kapásból beléd tudna szeretni, megkockáztatom, hogy én is. Elég sok részletben olyan lány vagy, akit akár el is tudnék képzelni magam mellett mint barátnőt, szóval nyilván lehet barátod.


Sőt, most szólok, hogy talán összejössz egy fickóval, majd utána azt fogod tapasztalni, hogy egyre több srác mozdul rád, lesznek olyanok, akik majd szerelmet vallanak neked, és a végén még miattad fognak sírni :D Na jó, ez persze csak egy feltevés, de a lényeg, hogy vonzó nő vagy.


Amúgy meg az önbizalomhiány nem feltétlen a külsőből adódik: azért nem tetszel magadnak, mert nem szereted magadat, nincs elég önbizalmad. Ezzel fontos foglalkozni, változtatni rajta, fejlődni, stb. stb. Most ezt nem fejtem ki. Külsővel kapcsolatban a csajok majd segítenek, nekem bejössz így is, de úgysem ez a lényeg. Viszont tudom, hogy jó ízlésem van, szóval semmi okod rá, hogy esetleg csúnyának tartsd magad.


Még valami: van egy csodálatos hölgy ismerősöm, akinek talán a legkevesebb az önbizalma a nő ismerőseim közül, és elárulom, hogy a leggyönyörűbb nő, akivel valaha találkoztam. Ezen kívül eddig ezer meg ezer férfit láttam rá nyomulni, jómagam is szerelmes voltam belé halálosan, és van barátja, több éve. Azt nem tudom, hogy az ő fantasztikus kisugárzása vajon áldás vagy átok, hiszen ez attól is függ, örül a népszerűségnek vagy inkább zavarja - és ugye önbizalomhiánnyal ez főleg zavaró lehet. Most ebbe sem megyek bele, de a lényeg, hogy lehetsz sikeres így is - úgy is. A szépséged megvan hozzá, a többit meg fejleszd ki, ami még hiányzik.


Sok siker, csajszi! :)


21/F

2013. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lány vagy! :)
2013. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

még azt szeretném megkérdezni hogy baj-e ha egy nő nem nőies?

én imádom a magassarkúkat csak az a baj hogy nem tudok benne menni és azt vettem észre hogy a pasik egy magassarkús nőt jobban megnéznek mint egy sportcipőset? ez nagy előny a pasiknál? vagy nem számít? szerintetek? melyike választanátok? sportos vagy nőies lány? :)


köszönöm a komikat aranyosak vagytok <3

2013. febr. 11. 13:44
 44/66 anonim ***** válasza:
A 07:48-as vagyok. Az nem baj ha az öltözködésed nem nőies, csak a testalkatod legyen az! :)
2013. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Én a sportosra szavazok! :)
2013. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Én is a sportosra szavazok. Nagyon bejönnek a sportos lányok, főleg az ilyen bájos arcúak, mint Te! :)
2013. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

No, én vagyok megint, a hosszú választ adó #41-es.


A magassarkú szexi tud lenni, de nem követelmény ahhoz, hogy te szexi legyél. Megint felhozom ezt a kedves nő ismerősömet, aki inkább lazán és sportosan öltözködik, ritkán látom őt magassarkúban (szinte soha), amúgy pedig néha-néha öltözik kihívóbban, egyébként viszonylag szolidan - és elképesztően szexi, vonzó, gyönyörű így. Lényegében kinek mi áll jól. Lehetsz sportos és nőies egyszerre, lehetsz laza és szexi, attól még nőies maradsz, ha nincs rajtad magassarkú. Kinek mi áll jól, ki mit szeret, stb.


Az arcodhoz és az alakodhoz szerintem illik is a lazább, sportosabb, valamennyire úgymond szolidabb öltözködés, inkább mint a magassarkú.


:)

2013. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Nekem az első fényképen tetszel a legjobban, olyan kis bájos vagy és nagyon szép! Nem is értem miért gondolod, h ne lehetne barátod...
2013. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
azért mert én nm vagyok bevállalós és tudom h a pasik azt szeretik ha (néha) a csaj kezdeményez..:DD én nem mernék :DD buliban se sehol :DD én inkább visszafogott csendes lány vagyok, de van olyan h pörgök..de akkor nagyon :DD
2013. febr. 21. 12:12
 50/66 anonim ***** válasza:

Ez jó! :)

Én az ilyen lányokat szeretem! :)

2013. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!