Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön, és tegnap elszántam magam ér ráírtam facebookon. Nem tudom, hogy tetszem-e neki. Hogyan kérdezzem ezt meg tőle?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk vele 1 évvel fiatalabb, régóta figyelem és egyrejobban tetszik. Tegnap beszéltem vele először, de nem igazán volt közös témánk így elég nehéz volt beszélgetni vele. Szerintetek mit kérdezhetnék tőle hogy kicsit közeledjünk egymáshoz?
2013. febr. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia cica van gazdád?


Amúgy ha nincs közös témátok elég nehéz lesz..

Viszont, először elég lesz egy egyszerű "miújság?"

utána megkapod, hogy "semmi, veled?" te erre azt írod semmi.

Majd utána megkérdezed tőle, hogy mit szeret csinálni?, szeret-e sportolni, vagy egyszerűen írd le neki hogy kibasszotul beleszeretél, és vele képzeled el az életed.:D

Sok sikert.

2013. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Iwiwen is bejelölni. Más öletem nincs.
2013. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd az iskoláról, mondd hogy már láttad . Keress közös tulajdonságokat , vagy először csak keress közös tanárokat akiket kibeszélhettek . :) legyél vele kedves és mindenre nyitott . Ha elfogy a téma várj egy kicsit majd kérdezd a hobbijáról ,a jegyeiről ,sport, család ,szerelem stb .. amikor elköszönésre kerül a sor kérd meg hogy máskor is beszélgessetek ,esetleg az iskolában szünetben ha van kedve. Ne erőltess semmit ! sok szerencsét !
2013. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. febr. 5. 14:58
 5/5 anonim válasza:

így mondd:

Teteszel nekem.Én tetszek neked?

Ennyi:DD

2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!