Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki bejön probálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkérdés-,- kérdése:

Van egy lány aki bejön probálok közeledni felé de eltaszit mellőle pedig érzékelteti velem h énis bejövök neki mitévő legyek?

Figyelt kérdés
kérlek a válaszok között legyenek értelmesek :) jah és egyébként 16/F
2013. jan. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ne add fel, ha bejössz neki, akkor hagyni fogja magát
2013. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel gyalogoltál a lelkivilágába?
2013. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 14. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy mitől fél?

lehet szűz még és az egész szex meg ilyenek új neki és attól

lehet hogy magától a kapcsolattól, a kötöttségtől

én nem egy nekem tetsző pasit utasítottam el azért mert félek hogy túl hamar akar taperolni, szexelni, meg túlságosan bekorlátoz... vagyis kapcsolatfóbiám van, és már tini sem vagyok

szóval, beszélj vele hátha ez van a viselkedése mögött

csak érezze hogy nem rontasz ajtóstul a házba

2013. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban sok lány fél. Próbáld 'nyugtatni', hogy nincs mitől félnie. Elöbb utóbb mindenki megtörik.. szerintem.
2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!