Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és kismama és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és kismama és egy 1 éves párkapcsolatba élek. Ugye nem fogják majd őt lecsukni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés..én nem fogom azt mondani hogy "miért nem védekeztél bla bla"..Más már megtette előttem.


Sajnos léteznek bizonyos törvények amelyek nem nézik ezt jó szemmel. Szerencsés ha a szüleid elfogadták, remélem a párod is így áll hozzá és kész az apa szerepére.

Viszont sajnos akár a gyámügy,gyermekvédelem is kezdeményezhet eljárást bizonyos esetekben.


Ha tisztességben felnevelitek a picit és nem veritek nagy dobra ezt a dolgot akkor nem hiszem hogy bármi probléma adódna ebből.

2013. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Édes istenem, 15 évesen már egy éves kapcsolatban élni és gyereket szülni, pffff... Tudod mikor jön el ez normális esetben az ember életében? 25-30 évesen, amikorra befejezte az iskoláit és teremtett annyi önálló egzisztenciát, hogy egyedül is el tudja tartani a gyereket, ha úgy alakul. Én inkább ezen meditálnék a helyedben, nem a pasikámon. Mihez kezdesz, ha a szüleid idejekorán meghalnak? Mert ha gyereket vállalsz, fel kell nőnöd és az ilyen eshetőségeket is végig kell kőkeményen gondolnod. És ha a pasid is lelép? Akkor hogyan neveled fel azt a szerencsétlen gyereket?
2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos roma vagy,csak nem a szegényebbik fajta ;)
2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14 év a beleegyezési határ, ha már azalatt lefeküdtetek akkor megütheti a bokáját. Ilyen korban gyerek? Felelőtlenség, őt se értem miért kezd kislánnyal de mindegy annyira nem érdekeltek hogy ezzen puffogjak.

Kérdésedre válasz, ha nem jelenti fel senki akkor nem ha viszont valami úton-módon bíróságra kerül az ügy és bizonyíthatóan szexuális kapcsolatotok volt mielőtt betöltötted volna a 14-et akkor ő bűncselekményt követett el akár beleegyeztél akár nem, ráadásul ha jól számolom ő már nagykorú volt akkor még csak nem is fiatalkorú.

2013. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!