Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi flört fél bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi flört fél bele egy párkapcsolatba más személyekkel?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, 22 és 27 évesek vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Ő tipikusan az a pasi, aki élvezi ha a lányok ott rajonganak körülötte, főleg hogy vezető beosztásban van,hallgatnak rá, jópofáskodnak állandóan. Mennyi flört fér bele egy kapcsolatba. Én megbizok benne, biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, de tudom, hogy nagyon élvezi ha körül van rajongva. Magamat nézve persze én is szeretem ha a pasik körbeugrálnak, bókolnak, visszamosolygok, vissza is szólok egy egy olyat, de néha kicsit lelkiismeretfurdalásom van emiatt. Vagy ne legyen?:) túl lelkis lennék?

2013. jan. 25. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg mi oké még és mi nem.. Kommunikáció.. 3 év után csak megy. :)
2013. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan 3%
2013. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első: csak kiváncsi lettem volna mások véleményére is. én ezen nem borulok ki, csak néha picit elgondolkodok mennyire helyes ez a dolog
2013. jan. 25. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez, ha igénylik az emberek mint ti is, mindenképpen kell ez a fajta szabadság. Nálam elég sok belefér igazából. Társkeresőre is regisztrált barátom, hogy megnézze kiknek jön be, aztán már versenyeztünk, hogy ki tud több értelmeset összeszedni:D Beszélgetett is lányokkal msnen. Sőt, volt olyan, hogy elment egy csajjal bulizni. Egyik sem zavar, mert emellett érzem, hogy szeret, így meg sosem fogja azt érezni, hogy megfojtja a kapcsolat. Persze ugyanezek nekem is meg vannak engedve. Megbízunk egymásban teljes mértékben, meg ki is beszéljük, hogy ki milyen ócska szövegekkel jön:D
2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!