Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem merek belekezdeni egy párkapcsolatba, mert attól félek, hogy megint átvernek?

Figyelt kérdés
Egyébként csak pár hónapig tartó kapcsolataim voltak.Nem tudom mit rontok el.

2012. dec. 29. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megismerd azt, akivel összejön minden, ismerkedned kell, úgyhogy ez ne tartson vissza.
2012. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyszer átvertek, akkor átverhetnek másodszorra is. Ez logikus, tehát érthető, hogy félsz. Ez viszont mindig benne lesz a pakliban, úgyhogy ahelyett, hogy emiatt nem mersz ismerkedni, inkább csak próbálj jobban odafigyelni a másikra, és próbáld kiszűrni az olyan alakokat, akik nem úgy viselkednek, ahogy kéne.
2012. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, normális. de nemész ezzel a viselkedéssel semmire, max boldogtalan és magányos leszel..

nézd a jó oldalát, ott van a szerelem is, nem csak a szakításra kell gondolni.

ha átvernek akkor csesszék meg, csak sajnálni tudom őket.

másnak sincsenek sokkal jobb kapcsolatai, max ha nem szeretnél annyit csalódni, akkor próbáld meg irányítani az érzéseid, hogy ne szeress bele a pasiba annyira:)

2012. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

normális. De sose volt?

lehet nem a pasi miatt tart csak pár hónapig. bár ezt neked kell tudni hogy milyen a személyiséged.

2012. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne evidens, hogy nő a kérdező?
2012. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nő vagyok.A pár hónapos kapcsolat is kapcsolat,még ha rövid is.Azt nem mondtam,hogy biztos csak a másik fél hibája,h tönkremegy a kapcsolat.Ha nagyon megnyílok a másik előtt az sem jó,mert akkor könnyen átvernek.Ha meg nem mutatok magamból sokat,az sem jó,mert akkor meg unalmasnak tartanak.Valamit nagyon rosszul csinálok,vagy épp nem csinálok.
2012. dec. 29. 20:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy,köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!