Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem bejelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem bejelentette, hogy csak minden második hétvégén lesz itthon. Ti hogyan viselnétek el?

Figyelt kérdés
23 éve vagyunk házasok, 2 éve kezdett el foglalkozni magával, mindenféle tanfolyamokra jár, most ez egy hosszabb lélegzetű lenne. A gyerekeink nagyok, barátaink nincsenek, nekem jelenleg munkám sincs. Jó lenne tudni, hogy másszak ki ebből a gödörből.

2013. febr. 5. 07:26
1 2 3 4 5
 1/42 gelazso ***** válasza:
100%
keress magadnak hobbyit. tanulj vele. lehet, hogy un téged, mert te is unod magad?
2013. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon nehez gondolom, de vhogy azert ki kellene magadnak is alakitani egy 'eletet', baratokkal, munkahellyel, hobbikkal.. igy nagyon fuggsz a ferjedtol.
2013. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Az amit ő tanul, engem olyan nagyon nem érdekel. (filozófia)

Csak attól félek, ha én is keresek egy másfajta hobbit, és én is élem a saját életemet, már nem is házasság lesz, csak együttlakás.

2013. febr. 5. 07:32
 4/42 anonim ***** válasza:
Neked is kellene magaddal foglalkozni, pláne hogy munkád sincs. Tanulj nyelvet, rajzot, horgolast, akármit.
2013. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Fél éve keresek munkát, de nagyon nehéz, vezetői pozicióból jöttem el egy multitól. Túlképzett vagyok és idős (ami tulajdonképpen a bérigényt jelenti) De azért keresek munkát és jól érzem magam itthon, nem az a problémám, hogy unatkozom. Szerintetek normális ekkora távolság házastársak között? Ennyire külön életet él mindenki? nem hiszem. tulajdonképpen az eltávolodás fáj.
2013. febr. 5. 07:54
 6/42 anonim ***** válasza:

Hogy mássz ki a gödörből? Beszélj vele arról, hogy nehéz egyedül.

Az, hogy bajok vannak a házasságoddal, nyílvánvaló abból, ahogy írsz róla: "bejelentette, hogy csak minden második hétvégén lesz itthon". Közben meg kiderül, hogy nem "másfelé" megy, csupán egy tanfolyamra.

2013. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

"Ennyire külön életet él mindenki?"


- Basszus... 4 napról van szó egy hónapban.

2013. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélünk, de sajnos negatív spirálba kerültünk, nem tudunk kimászni belőle, egyre rosszabb. Hét közben szinte semmit nem vagyunk együtt, én inkább így fogalmaznék, hogy havi 4 napot lennénk így együtt. de igazad van, utólsó, tulajdonképpen megrémít, hogy minden második hétvégén (és hétközben is) egyedül vagyok. nem ilyennek képzelek egy jó házasságot.
2013. febr. 5. 08:02
 9/42 anonim ***** válasza:

Vhogy probald akkor tartalmasabba tenni a hetkoznap esteket es a hetvegeket, amiket egyutt vagytok. Hangulatos vacsik, neha szervezz csaladi osszejoveteleket hozzatok, v. ismerosoket, ruccanjatok ki, kiranduljatok, menjetek el furdobe.

Vedd a kezedbe a dolgokat.

2013. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Igen, ha rendben lenne a házasságunk, ez nem is jelentene akadályt. De ő annyira megváltozott, én meg nem, hogy eltávolodtunk egymástól, és sajnos nem tudunk már úgy együtt lenni, hogy én nem bántsam meg valamivel (ő mondta ezt). mostanában annyira érzékeny, hogy én észre sem veszem és ő megbántódik. Úgy érzem, elzárkózik előlem, testileg és lelkileg egyaránt. Bevonul a szobájába, és ha utána megyek, csak olyan dolgokról tudunk beszélni, ami őt érdekli (filozófia, egyházi zene,komoly művészfilmek stb). Egy ideig tudok így meglenni, de boldogtalan vagyok. (ahogy leírtam, úgy tűnik, egy felszínes és ostoba liba vagyok, pedig nem) Csak hiányzik a vidámság az életemből.
2013. febr. 5. 08:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!