Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet eddig minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet eddig minden pasi kihasználta. Benne van a hiba?

Figyelt kérdés
Megismertem nemrég egy lányt, összejöttünk. Szerintem gyönyörű, édes és kedves lány, aki érzelmes és megértő, de persze egy picit naiv. Eddig minden barátja megcsalta, rendszeresen kihasználták (az ágyban is), mondanám én is egyből, hogy biztos nem túl okos, de szerintem az átlag nőhöz képest helyén van az esze. Csak egyszerűen rémesen idealista és naiv, aki minden számára ideálisnak tűnő férfiban a "nagy őt" látja. Konkrétan most én vagy neki ez, és szerencséjére én monogám pasi vagyok, nem a kihasználós féle, tehát én nem fogom bántani, megcsalni, kihasználni. A történetnek itt pozitív vége lenne, de valahol mégis zavar, hogy ilyen naiv volt és a pasik játszottak vele. Nem mondom, hogy kiábrándít, de azért mégiscsak az életképtelenség egyik megnyilvánulása ez, nem? Rosszul látom?
2013. febr. 5. 00:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 7 - es vagyok ismét!


Bennem most tudatosult, hogy Te ezt életképtelenségnek nevezed...


No, csak egy személyes sztori.

Mint, említettem, egy évig voltam egy ugyanígy induló kapcsolatban, de mire észbe kaptam, csak azt vettem észre, hogy úgy átlettem b@szva, mint egy darab sz@r a palánkon.

Tehát, azért, nehogy meglepődj Te azon a nagy életképtelenségen.

Tudod, az az ugrónyuszi esete...

De, az én esetem egy a sokból, lehet túl !!! NAIV !!! vagyok :D :D :D de, hátha tévedek és túl gyanakvó lettem emiatt az "élményem" miatt.

2013. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kedves, ragaszkodó, csupaszív barátnőd, az ilyen embereket a legkönnyebb kihasználni. Ha nem tetszik, keress egy rafkós csajt. Ja, hogy az már nem olyan kedves, aranyos, odaadó, hanem önző pitsa?
2013. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Gondolom egy kicsit bosszant, hogy olyan emberekkel is ágyba bújt, akiket te semmire sem tartasz.

Nekem is mesélt a barátnőm az exeiről. Az utolsót leszámítva mindről rossz véleménye volt. Mindegyiket ő hagyta el. Szerintem viszont az utolsó volt az az ember, aki egy cseppet sem tisztelte. Most, hogy ezt írom, nagyon is bosszant, hogy el tudta csábítani olcsó közhelyes dolgokkal.

Az viszont jól esik, hogy akkor hagyta el, amikor már megismert engem.

2013. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező benned van a hiba hogy életképtelennek nevezed azt akit elvileg szeretsz. Naiv igen na és akkor mi van? Majd megjön az esze ahogy halad az életben és egyre több tapasztalatot szerez. Te meg ahelyett hogy itt teszel fel róla kérdéseket inkább beszélnél vele úgy mondanád neki hogy ne bántsd meg. Hidd el lehet. Inkább ezen gondolkoznál mint azon hogy más életképtelennek tartja-e. Komolyan az eszem megáll.
2013. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

...

Egyszer az a baj, hogy túl féltékeny valaki, túl bizalmatlan, most meg az, hogy bízik az épp aktuálisban? Semmi nem jó nektek, emberek.

De most komolyan?

Engem is megcsaltak már, nem egyszer. Ettől életképtelen vagyok és naív? MEG BUTA? Nem hiszem.. Egyszerűen csak bíztam a jobban. Az eredménye tudod mi lett?? Azóta nem bízok meg a mostani páromban, pedig úgy néz ki, ő az egyetlen, akiben meg érdemes lenne! Na döntsd el melyik a jobb...

Jó lenne, ha bizalmatlan lenne? Hogy féltékenykedne? Mégha nem is mondaná, de látnád rajta?

Kicsit legyél toleránsabb..

2013. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megint én (előző oldalról). Itt változatlanul a hozzáálláson a lényeg. Megcsalták, mert nem gyanakodott minden percben? Na és? Ebből is ki lehet emelt fővel lépni, amint megtudja.


És igenis KELL magunkat hibáztatni.- tanulnunk kell a hibáinkból, építő módon. Nem úgy, hogy "jaj, én milyen szerencsétlen vagyok!"- hanem, hogy "ok, máskor óvatosabb leszek, ez is egy lecke volt!"


És nem, nem szabad paranoiásnak, túl gyanakvónak lenni, egyik végletből a másikba esni. Az ugyanaz a KISZOLGÁLTATOTTSÁG! :) Csak az egyik naivitás, a másik meg védekezés.


Ha újra megcsalják? Emelt fővel ajtót mutat. Nem kell folyton kérdezősködni, féltékenykedni, ez is megcsaláshoz vezethet. Elég, ha TUDJA a párja, hogy még egyszer senkinek nem tűrné el ugyanazt.

2013. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az egyensúly lenne a lényeg.


DE: gondolj bele, ha ezt látná mit gondolna? Életképtelennek nevezed, átlag intellingenciájunak... stb.

Lehet végleg eltörnél benne valamit, és pont az ellenkezője lenne, soha többet nem bízna senkiben.


És te, aki nem verné át, mégis átvered, és mégcsak nem is vele beszéled meg...

Átverni nem csak megcsalással lehet, hanem azzal, amit te csinálsz.

2013. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!