Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jön rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jön rá egy pasi, hogy hiba volt a szakítás, ha ő szakított, hogy egy értékes lányt veszített el?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akiket megkeresett a volt párjuk azzal, hogy próbálják meg újra. Mennyi idő után történt ez meg és hogyan reagáltatok?
2009. márc. 23. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nem volt,h az ex megkeressen. De olyan igen, h hónapok vagy évek után találkoztunk és ágyba bújtunk, de semmi több.
2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
1nap:) meg is bocsájottam mert nem volt olyan nagy a vétke,de utána nem volt már minden a régi..honapokra rá szét is mentünk.abban reménykedsz,h megbánja?
2009. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Engem 5 év után keresett meg. Én akkor már a jelenlegi férjemmel voltam és eszembe sem jutott "feleleveníteni" a régi emlékeket. Ezt akkor ő nehezen vette tudomásul, elég kitartóan próbálkozott. Aztán férjhez mentem, terhes lettem és végre belátta, hogy semmi de semmi esély, hogy újra együtt legyünk.
2009. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Mi külön mentünk, aztán kb 2hét múlva már ott toporzékolt a ház előtt, hogy bocsássak meg neki!

Egy hónap múlva meg is bocsájtottam neki, és azóta is együtt vagyunk.

Most baba projektben vagyunk...:)

2009. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
1 év után!most már több mint 1éve együtt vagyunk!
2009. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3 hónapja mentünk szét. Azóta tartjuk a kapcsolatot. 1x taliztunk is, és hülyeség vagy sem, le is feküdtünk egymással...Tegnap azt mondta, lehet megbánja még a döntését...

Én sajnos még mindig szeretem és nem tudom kizárni az életemből és nem tudok új kapcsolatot kezdeni. Nekem ő volt az 1. mindenben és épp ezért, nagyon mély benyomást tett rám.

Az eszemmel tudom, hogy vele sosem lehet az igazi, mert képtelen megváltozni (nagyon gyerekes, ott tart még, hogy a haverok, anyuci és a számítógépezés fontosabb a párjánál), de mégsem tudom meggyűlölni, elfelejteni, pedig az lenne a leghelyesebb. Ha nem tartanánk a kapcsolatot, abba őrülnék bele, ha tartjuk, akkor meg abba, mert egyre jobban felszínre jön a valódi énje és csak ámulok, hogy hogyan tudta mindezt eltitkolni előlem. 3 hónap után most kezd eljutni a tudatomig, hogy vége a kapcsolatnak és nagyon padlón vagyok. Aludni sem bírok rendesen, állandóan elbőgöm magam, róla álmodozom stb. Közben legyeskednek a pasik körülöttem, de rájuk nézni sem bírok, mert csak őt keresem mindenütt és el sem tudnám képzelni mással...Egyszerűen nem tudok az eszemre hallgatni, valahogy mindig a szívem győz :( Pedig tudom, hogy nem az a helyes út...Hülye vagyok teljesen...

2009. márc. 23. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fél év, egyszer meeg talán 1-2 hónap. A fél évben volt barátnője, de miután szakítottak visszajött hozzám. Másodiknál már nemet mondtam. De szerintem nem érdemes arra várnod, hogy majd rádöbben, hogy mégis Te kellesz neki. Inkább próbálj meg tovább lépni.
2009. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én öt évig húztam így, kb 10X fogadtam vissza, volt amikor 2 hét múlva jött vissza, volt hogy 2-3 hónap, majd volt, hogy találtam magamnak mást, és nem zargatott, majd mihelyt megtudta, hogy 1 év után szétmentem a párommal, megint próbálkozott.
2009. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%

Szia!


Egyszer három év után, majd egy év múlva külön váltak az útjaink, mert a párom nem szeretett volna gyereket. Még most sem szeretne sajátot. Másodszorra is három év után és remélem utoljára szakítottunk. :) Jelenleg együtt neveljük a kislányomat és minden jó.

2009. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

7 hónap nagy szerelem után egy "jelentéktelen" és azóta tökéletesen megoldott dolog miatt szakítottunk. Akkor azt hittem meghalok, de nem kerestem. Ő 3 hónap múlva felhívott, találkoztunk, és azóta eltelt újabb 8 hónap. Minden sokkal jobb, mint azelőtt volt, de teszem hozzá, köztünk egy marhaság volt a gond, és nem az, hogy egyikünk ilyen vagy olyan és nincs értelme a hosszabb tervezésnek. Én azt mondom, hogy változni mindenki tud, nem sokat, de tud, másikért és magáért, de tudni kell nemet mondani, ha nincs értelme a dolognak. A szerelem elmúlik, és maradnia kell valaminek, ami annál is többet ér. Ne búsulj, így vagy úgy, de minden rendben lesz:)

2009. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!